Aktualności - Stare

Wszystkie wpisy

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI WE WŁOCŁAWKU 8 GRUDNIA 2013

We Włocławku zdobyliśmy "worek" medali na najwyższym stopniu podium stanęli: Piotruś Wiwatowski,Kacper Olejnik,Piotrek Frąckowski,Miłosz Baca, Kinga Kowalska,Wiktor Wojtalewicz, drugie miejsce zdobyli: Martyna Radke, Oliwia Włotkowska, Kajtek Zawadzki,Michał Hoffman, brązowe medale wywalczyli: Laura Małek, Michalina Załucka, Antek Jędrzejewski, Kalina Andruszkiewicz, Szymon Lewandowski, Eryk Hoffman, Michał Grubba. Do Torunia pojechał też puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju, którym został Piotruś Wiwatowski (4 latka) Na zdjęciach zwycięzcy najmłodszej grupy wiekowej.Kacper, Piotrek i Piotruś.Brawo młodzi !!!

Zdjecie____ Zdjecie

Zdjecie

BARTEK TRZECI W WARSZAWIE 1 GRUDNIA 2013

Bartek Wiwatowski wywalczył brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju w Warszawie. Stoczył cztery walki z czego trzy zwyciężył przed czasem i tym samym uplasował się na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W PŁOCKU 16 LISTOPAD 2013

W Płocku młoda drużyna naszego klubu wywalczyła piąte miejsce drużynowo na 21 sklasyfikowanych klubów. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli:Oliwia Włotkowska, Kinga Kowalska, Michalina Załucka, Jakub Nowakowski,Wiktor Wojtalewicz, srebrny medal wywalczył Miłosz Baca a brązowy Bartek Wiwatowski. Poza tym Michalina Załucka została uznana najlepszą zawodniczką turnieju wśród dziewcząt, na turnieju wygrała pięć swoich walki i to wszystkie przed czasem.Brawa dla medalistów!!! Na zdjęciu Michalina najlepsza zawodniczka turnieju

Zdjecie

PATRYCJA MICHAŁOWSKA TRZECIA W OTWARTYM PUCHARZE POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W BYTOMIU 9 LISTOPAD 2013

Bardzo dobrze spisała się na Pucharze Polski nasza zawodniczka Patrycja Michałowska, która wywalczyła po raz pierwszy w swojej karierze medal na tak prestiżowych zawodach.Wielkie brawa!!!

Zdjecie____ Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU 9 LISTOPAD 2013

MŁODZI ZAWODNICY NASZEGO KLUBU BARDZO DOBRZE SPISALI SIĘ W GRUDZIĄDZU. SWOJE KATEGORIE WAGOWE WYGRALI: KACPER OLEJNIK, BARTEK WIWATOWSKI, KAJTEK ZAWADZKI, KUBA NOWAKOWSKI I WIKTOR WOJTALEWICZ, NA DRUGIM STOPNIU PODIUM STANĄŁ ADAM KOŁAKOWSKI A NA TRZECIM TYMEK STAŃCZEWSKI I OLIWIER FILIPOWICZ. DRUŻYNOWO KODOKAN WYWALCZYŁ TRZECIE MIEJSCE. BRAWO MŁODZI!!!

Zdjecie____ Zdjecie

ZŁOTO DLA KODOKANU !!!

W Gdyni (20.10.2013) odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Dzieci. Nasza Drużyna podobnie jak przed rokiem wywalczyła złoty medal. Najtrudniejszy okazał się już pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Galeonem Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 i o zwycięstwie zadecydowały tzw. „małe punkty” 40-32. Kolejne dwa mecze poszły dość łatwo ponieważ w obu Kodokan zwyciężył 7:1.Gratulacje dla młodych zawodników!!!

Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW WE WROCŁAWIU

Daniel Moskal ponownie w ścisłej czołówce wśród juniorów w kategorii 100 kg. Tym razem na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

NATALIA PILARCZYK BRĄZ NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIOREK W GDAŃSKU

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Zmagania judoków toczyły się przez trzy dni od piątku do niedzieli. Już pierwszego dnia dużą niespodziankę sprawiła nam Natalia Pilarczyk, która w kategorii +78 kg wywalczyła brązowy medal. Jest to tym bardziej ogromny sukces tej zawodniczki ponieważ wkracza ona dopiero w grupę juniorską,a w Gdańsku była najmłodszą medalistką tych mistrzostw. Natalia brawo, brawo,tak trzymaj !!!!

Zdjecie____Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI W WARSZAWIE

Daniel Moskal kolejny raz potwierdza swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki w kategorii wagowej do 100 kilogramów. Tym razem srebrny medal dla Daniela. Brawo !!!

Zdjecie

22 września 2013 odbył się Międzynarodowy Turniej w Gdyni. Bardzo dobrze walczyła w nim Patrycja Michałowska zdobywając brązowy medal. Gratulacje !!!

Zdjecie

OTWARTY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW W SOCHACZEWIE 7 WRZESIEŃ 2013

Daniel Moskal zaliczył kolejny udany start w Pucharze Polski w Sochaczewie. Tym razem wywalczył brązowy medal.Brawo!!!

Zdjecie

OTWARTE MIĘDZYNARODOWE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI BYDGOSZCZ 31 SIERPIEŃ 2013

Patrycja Michałowska zaliczyła bardzo udany start na turnieju w Bydgoszczy zdobywając złoty medal. Stoczyła kilka emocjonujących walk i wszystkie wygrała zdecydowanie.Gratulacje !!!

Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI WIOSENNY TURNIEJ DZIECI OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO 12 MAJ 2013

Po raz kolejny byliśmy organizatorami turnieju. Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie zarówno walcząc na matach jak i przy pomocy w organizacji turnieju. Zdobyliśmy wiele medali a tym samym stanęliśmy na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje dla zawodników,trenerów, rodziców którzy dzielnie dopingowali swoje pociechy. Gorące podziękowania dla Pana Mariusza Wojtalewicza właściciela Drogerii "Natura" i "Jasmin" który ufundował atrakcyjne nagrody !!! Na zdjęciu nasi młodzi medaliści

Zdjecie

DANIEL W FINALE PUCHARU EUROPY KOWNO -LITWA 20-21 KWIECIEŃ 2013

Daniel Moskal z nawiązką powetował sobie straty po Mistrzostwach Polski, gdzie po błędzie sędziów odpadł z turnieju. W Kownie w pięknym stylu awansował do finału i wywalczył srebrny medal.Mamy nadzieję, że tym startem Daniel rozpoczął swoją dobrą passę na turniejach międzynarodowych. Daniel tak trzymaj !!!

Zdjecie

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW 13-14 KWIECIEŃ 2013 TRZCIANKA

W Trzciance odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów. Nasza zawodniczka Natalia Pilarczyk wywalczyła swój pierwszy medal Mistrzostw w tej grupie wiekowej. Swój debiut ukoronowała brązowym medalem. Brawo Natalia, życzymy dalszych sukcesów !!! Niestety po feralnym błędzie sędziów z turnieju odpadł nasz najlepszy zawodnik Daniel Moskal. Na szczęście już niedługo będzie mógł powalczyć o laury w Pucharze Europy na Litwie. Trzymamy kciuki !!!

Zdjecie

OTWARTY PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W OPOLU CZERWIEC 2012

W Opolu Natalia Pilarczyk zwyciężyła w kategorii +78 kg, a Daniel Moskal wywalczyła drugie miejsce. Gratulacje!!!

Zdjecie____Zdjecie

KODOKAN NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU DRUŻYNOWEGO DZIECI W GDYNI

29 października 2012 roku w Gdyni odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Dzieci. Doskonale spisała się drużyna naszego naszego klubu, która wygrywając wszystkie swoje mecze wywalczyła złoty medal. Najbardziej emocjonujący był mecz finałowy z gospodarzem turnieju UKS Galeon Gdynia, gdzie do ostatniego pojedynku ważyły się losy złotego medalu. Ostatecznie Kodokan okazał się najlepszy. BRAWO MŁODZI ZAWODNICY !!!

Zdjecie

Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych w Cottonera na Malcie - 22-26.06.2011.

Kraj nasz reprezentował w kategorii do 90kg Daniel Moskal,dzięki wsparciu finansowemu z gminy Miasta Toruń - za to serdecznie dziękujemy. Daniel nie miał szczęścia w losowaniu i już w pierwszej walce trafił na Łotysza Talalujes Glebs. Późniejszego Mistrza Europy. Niestety przegrana w pierwszej rundzie turnieju eliminowała Daniela z dalszych walk.

Zdjecie____Zdjecie

Zdjecie

Puchar Polski Juniorek Młodszych w Skierniewicach 4.03.2012.

III miejsce Natalia Pilarczyk

Zdjecie

Ogólno Polska Olimpiada Młodzieży w Białymstoku - 1-3.05.2011

I miejsce - Daniel Moskal kategoria 90 kg II Miejsce - Natalia Pilarczyk kategoria +70 kg. VII miejsce - Iga Kamińska kategoria 63 kg. VII miejsce - Eliza Mioducka kategoria 70 kg. XIX miejsce - Artur Kulwicki kategoria 66 kg.

Zdjecie____Zdjecie

Zdjecie

Puchar Polski Juniorów Młodszych w Opolu - 4.06.2011.

II miejsce - Daniel Moska kategoria 90 kg. III Miejsce - Natalia Pilarczyk kategoria +70 kg. V miejsce - Eliza Mioducka kategoria 70 kg.

Zdjecie____Zdjecie

Puchar Świata Młodzików w GYOR 18-19.06.2011.

Kraj nasz reprezentował w kategori do 55kg Mikołaj Stępkowski, Mikołaj zajął 9 miejsce, wygrywając 2 walki. Z Austriakiem I Węgrem.

Zdjecie____Zdjecie

Zdjecie