Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324


TRENING Z MISTRZEM PRZEMYSŁAWEM MATYJASZKIEM MARZEC 2021

W Grudziądzu odbył się jednodniowy camp, na którym nie zabrakło zawodników z naszego klubu. Czternastoosobowa ekipa dzielnie trenowała pod okiem piątego zawodnika Igrzysk Olimpijskich Przemysława Matyjaszka, trenera kadry narodowej juniorów młodszych Tomasza Jopka oraz trenerów naszego województwa. Ciekawe ćwiczenia techniki w ne waza i tachi waza z pewnością wzbogaciły umiejętności naszym młodych zawodników. Cykl "Treningów z Mistrzem" ma być kontynuowany więc z pewnością nie był to ostatni trening w tym stylu.

Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO W GDAŃSKU LUTY 2021

W Mistrzostwach Regionu Pomorskiego Juniorów Młodszych srebro Bartka Wiwatowskiego, piąte miejsce dla Konrada Borysiaka i siódme miejsce dla Sergiusza Stańczewskiego.

Zdjecie

TRENINGI W STYCZNIU

Niestety ograniczenia dotyczące sportu dzieci i młodzieży zostały przedłużone do końca stycznia w związku z tym pozostawiamy harmonogram treningów tak jak podczas ferii tzn. zajęcia dla dzieci 10-letnich i starszych. Jeżeli chodzi o składkę członkowską za miesiąc styczeń dla dzieci nie mogących uczestniczyć w zajęciach, prosimy o wpłatę według Państwa uznania, niestety aby klub mógł podtrzymywać działalność potrzebne są wpłaty naszych klubowiczów.
Dziękujemy za zrozumienie, pozdrawiamy. Trenerzy

Zdjecie

TRENINGI PODCZAS FERII

W okresie ferii tj. od 4 stycznia do 17 stycznia zapraszamy na zajęcia zawodników urodzonych w 2011 roku i starszych. Nasi najmłodsi zawodnicy w okresie ferii niestety nie mogą uczestniczyć w treningach, ich zapraszamy, o ile nic się nie zmieni,od 18 stycznia. W okresie ferii zmienia się harmonogram treningów. Osoby trenujące w poniedziałki i środy zapraszamy na zajęcia w godzinach od 17:45-18:30 a zawodników którzy trenują we wtorki i czwartki zapraszamy we wtorki17:00-18:10 a w czwartki od 17-18:00. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 608459663. Pozdrawiamy trenerzy

DOSIEGO ROKU 2021

WSZYSTKIM NASZYM KLUBOWICZOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU 2021!!!

Zdjecie

Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci w Szubinie grudzień 2020

W Szubinie jak co roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci. Nasi najmłodsi trzykrotnie stawali na podium.
W kat. 66 kilogramów zwyciężył Julian Suplicki, na drugim stopniu podium w wadze do 32 kilogramów stanął Maciej Osiński, a brązowy medal z Szubina przywiozła Wiktoria Ryfka. W kategorii młodzików i młodziczek nasz klub nie miał sobie równych. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy pierwsze miejsce w województwie. Na ten sukces złożyły się sukcesy indywidualne naszych zawodników. Złote medale zawisły na szyjach Miłosza Zielińskiego, Mateusza Rek-Morawskiego i Maji Siemienieckiej. Ze srebrnymi medalami wrócili do Torunia Natasza Kasprzyk i Wiktor Suplicki, a trzecie miejsca wywalczyli Ernest Jankowiak i Antoni Jędrzejewski. Jako sędziowie świetnie spisali się Kuba Nowakowski i Bartek Wiwatowski, którzy wcześniej odebrali nagrody za zdobyte medale w Mistrzostwach Polski w bieżącym roku. Nagrodzony został też trener Roman za wybitne osiągnięcia trenerskie w 2020 roku. Wielkie gratulacje dla NASZEJ EKIPY!!!

Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS CUP TORUŃ LISTOPAD 2020

W Toruniu odbył się jak co roku Copernicus Cup, w którym nasi młodzicy i juniorzy młodsi startowali z dużym powodzeniem. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Nowakowski w grupie juniorów młodszych, w kategorii 90 kilogramów oraz Konrad Borysiak w grupie młodzików, w kategorii 66 kilogramów. Ponadto w grupie juniorów młodszych drugie miejsce zajął Sergiusz Stańczewski, a na trzecim stopniu podium stanął Konrad Borysiak, którego był to drugi medal w tym turnieju, tym razem w starszej grupie wiekowej. Dodatkowo wśród młodzików na podium stanęli również Miłosz Zieliński w kategorii 60 kilogramów - II miejsce, Bartosz Mach - II miejsce w kategorii 50 kilorgamów oraz Mateusz Rek-Morawski - III miejsce w wadze do 73 kilogramów. Gratulacje!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY grudzień 2020

W Bydgoszczy nasi najmłodsi zawodnicy startowali w turnieju dzieci. Najlepiej zaprezentował się Ernest Jankowiak, który nie miał sobie równych w kategorii do 60 kilogramów. Zwyciężył zdecydowanie trzy pojedynki i stanął na najwyższym stopniu podium. Poza tym z medalami wrócili do Torunia Maja Siemieniecka - brąz, Martyna Parchimowicz - brąz, Julian Suplicki - srebro i Emilian Suplicki - brąz. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

DWA TYTUŁY WICEMISTRZÓW POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAMOŚCIU PAŹDZIERNIK 2020

Zawodnicy naszego klubu wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo, zaliczanej jako Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Ekipa Kodokanu zaprezentowała się wyśmienicie w tej imprezie przywożąc z Zamościa dwa srebrne medale. Wicemistrzami Polski zostali Jakub Nowakowski (kat. -90 kg) oraz Bartosz Wiwatowski (kat. -50 kg). Obaj spisywali się bardzo dobrze w walkach eliminacyjnych, podczas których nie obyło się jednak bez ogromnych emocji. Przede wszystkim walki półfinałowe były trudnymi i bardzo wyrównanymi pojedynkami. Jakub wygrał swój pojedynek w dogrywce, a Bartek pod koniec regulaminowego czasu. W pojedynkach finałowych, nie będąc ich faworytami, obaj byli blisko sprawienia niespodzianki. Kuba złapał swojego przeciwnika w trzymanie, lecz niestety nie zdołał wykonać tej techniki w czasie umożliwiającym zdobycie punktów. Bartek z kolei popisał się w finale efektownym rzutem, który mógł być oceniony przez sędziów jako technika kończąca walkę przed czasem. Sędziowie podjęli inną decyzję i ocenili ją na wazari. Nie wystarczyło to jednak do wygrania pojedynku. Pozostał pewien niedosyt, ale na pewno zmotywuje on chłopaków do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. W turnieju reprezentowali nas również Zuzanna Urbanowicz (kat. -48 kg) i Sergiusz Stańczewski (kat. -60 kg), oboje zakończyli turniej na dobrych, punktowanych siódmych lokatach. WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁE CZWÓRKI!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIASECZNIE WRZESIEŃ 2020

W Piasecznie odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych. Była to pierwsza ogólnopolska impreza w tej grupie wiekowej po przerwie spowodowanej pandemią. Dwóch naszych zawodników przywiozło z tego turnieju brązowe medale. Bartosz Wiwatowski w kategorii 50 kilogramów oraz Jakub Nowakowski kategoria 90 kilogramów.Obaj zawodnicy świetnie walczyli odnosząc kilka efektownych zwycięstw co zaprowadziło ich na trzeci stopień podium. Tym samym zapewnili sobie start w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się pod koniec miesiąca w Zamościu. GRATULACJE !!!

Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324