Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324


PUCHAR POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH I JUNIORÓW MŁODSZYCH W BYTOMIU LISTOPAD 2022


W Bytomiu odbył się Puchar Polski, bardzo dobrze walczyła na tych zawodach Amelia Bagniewska, która po czterech zwycięskich, bardzo emocjonujących walkach i jednej porażce zapewniła sobie brązowy medal w kategorii 63 kilogramy. Brawo Amelia!!! Nie powiodło się naszym juniorom młodszym, którzy w dobrym stylu przeszli pierwszą rundę turnieju, niestety po porażkach w drugiej rundzie odpadli z turnieju.

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ JUDO DZIECI WE WŁOCŁAWKU PAŹDZIERNIK 2022


Nasz młoda ekipa wystąpiła w turnieju dzieci. Dla niektórych był to debiut w zawodach judo, jednak wszyscy wrócili z Włocławka z medalami. W grupie dzieci młodszych (ur. 2011-2012) w kategorii 33 kilogramy nie miał sobie równych Szymon Wojcieszyński, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem, dwa brązowe medale w tej kategorii wywalczyli Kacper Paszko i Michał Pułkonik. W tej grupie wiekowej ze srebrnymi medalami wrócili Antonii Kunicki (46 kg.) i Makar Hladushevski (30kg.) W grupie najstarszej świetnie walczył Piotr Wiwatowski, który wygrywając wszystkie walki przez ippon zapewnił sobie złoty medal w wadze 55kg. Bardzo dobrze wypadły też nasze dziewczęta Wiktoria Ryfka (60 kg.) i Olimpia Lipińska (+60 kg), które stanęły na drugim stopniu podium. Ponadto w kat 42 kg. Szymon Jasonek wywalczył brązowy medal. Gratulacje!

Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW PAŹDZIERNIK 2022


Nasza ekipa udanie startowała w MMM w Bydgoszczy. Trzykrotnie stawaliśmy na podium w kategorii 42 kg mimo dużej niedowagi dobre walki stoczył Maciej Osiński zajmując 3 miejsce. Dwa brązowe medale przywiozły także nasze dziewczęta w kategorii 52kg. Maja Siemieniecka i 70 kg Martyna Parchimowicz. Gratulacje!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W TORUNIU PAŹDZIERNIK 2022


Nasza ekipa spisała się bardzo dobrze w Mistrzostwach Regionu. Stawaliśmy czterokrotnie na podium w tym trzykrotnie na najwyższym jego stopniu. Świetne walki stoczyli w grupie juniorek młodszych Amelia Bagniewska i Maja Siemieniecka oraz w juniorach młodszych Konrad Borysiak. Cała trójka wszystkie swoje walki zwyciężyła w doskonałym stylu przed czasem.Bardzo dobrze spisał się również w kategorii młodzików Mikołaj Brzezicki, który wywalczył brązowy medal.

Zdjecie

OBÓZ KADRY WOJEWÓDZKIEJ W ZAKOPANEM sierpień 2022


Nasi zawodnicy ciężko pracowali podczas zgrupowania kadry województwa kujawsko-pomorskiego w Zakopanem. Treningi odbywały się na macie i w terenie. Oprócz szlifowania techniki uczestnicy obozu stoczyli wiele walk sparingowych oraz zaliczyli treningi wysokogórskie. Nie zabrakło też czasu na zabawę w Aquaparku Zakopane w ramach odnowy biologicznej.Teraz wracamy do treningów w klubie i czekamy na pierwsze efekty pracy podczas zawodów.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Obóz w Grabinie 2022 czerwiec/lipiec 2022

Zakończyliśmy klubowy obóz w Grabinie koło Płocka. Mieszkaliśmy w bardzo fajnym ośrodku Olimpic Park nad urokliwym jeziorem ?órskie tuż przy plaży o nazwie Patelnia. Rzeczywiście w tym roku na plaży i nie tylko... było jak na patelni, pogodę mielibyśmy wspaniałą. Nasza 50 osobowa grupa codziennie mocno trenowała na macie, wielu zdobyło wyższe pasy. Ogólnorozwojowo również mocno pracowaliśmy czy to podczas treningów w rytm Tabaty czy na kajakach przemierzając jezioro Górskie. Był też czas na relaks na plaży i kąpiele oraz wycieczki. Byliśmy w ZOO w Płocku. Spacer po ZOO wzbogacily warsztaty pt. "Fascynujący świat zwierząt" na których każdy mógł wziąć na rękę ciekawe zwierzątko i zaprzyjaźnić się z wężem. Kolejną świetną wyprawą była wycieczka do największego parku wodnego w Europie-Suntago...Oj się działo!!! Nie zabrakło też dyskotek, turniejów obozowych oraz konkursu na najsprawniejszą zawodniczkę i zawodnika obozu, z podziałem na grupy wiekowe. To co dobre szybko się kończy, następny obóz klubowy za rok. Najstarsi z naszej ekipy będą szlifować formę na obozie Kadry Województwa w Zakopanem, ale to w sierpniu.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

AMELIA BABNIEWSKA TRZECIA NA PUCHARZE POLSKI- BALTIC CUP W GDYNII CZERWIEC 2022


Przez dwa dni wojowaliśmy na matach w Gdynii w Pucharze Polski Młodzików i Juniorów Młodszych i Juniorów. Najlepiej w turnieju wypadła Amelia Bagniewska, która po zaciętych walkach przywiozła z Gdynii brązowy medal. Blisko medalu, tuż za podium, po bardzo dobrych i niektórych troszkę gorszych walkach, na piątych miejscach uplasowali się Mikołaj Brzezicki w kategorii młodzików, Bartek Wiwatowski w grupie juniorów młodszych i Dima Onypko wśród juniorów.

Zdjecie
Zdjecie

Medale w Szubinie na Mistrzosteach Województwa Młodzików i Dzieci maj 2022


Zaliczyliśmy bardzo udany start w Szubinie, zawodnicy Kodokanu wielokrotnie stawali na podium.
W grupie dzieci wywalczyliśmy 9 medali na podium stawali:
Maria Shlykova - 1 miejsce
Wiktoria Ryfka- 1 miejsce
Michalina Stańczewska - 2 miejsce
Hanna Dołęgowska- 2 miejsce
Piotr Wiwatowski- 3 miejsce
Antoni Kunicki - 3 miejsce
Szymon Jasonek - 3 miejsce
Julia Rumińska - 3 miejsce
Julian Lubiński - 3 miejsce
W grupie młodzików:
Yurii Kunets -1 miejsce
Mikołaj Brzezicki - 2 miejsce
Maja Siemieniecka - 3 miejsce
Julian Suplicki - 3 miejsce
Martyna Parchimowicz 3 miejsce

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

BLISKO A JEDNAK DALEKO...kwiecień 2022


W Białymstoku odbyła się Ogólnopopolska Olimpiada Młodzieży juniorek młodszych i juniorów młodszych, która jest Mistrzostwami Polski w tej kategorii wiekowej. W Białymstoku reprezentowali nas Amelia Bagniewska w kat. 63 kg, Bartek Wiwatowski w kat 66 kg. , Miłosz Zieliński w kat. 73 kg. i Adrian Żak 90 kg., którzy zakwalifikowali się do Mistrzostw po eliminacjach regionalnych. Niewiele do medalu zabrakło Amelii, która po dwóch zwycięstwa i dwóch porażkach zakończyła zawody tuż za podium na piątym miejscu. Z takim samym bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek zakończył OOM Bartek, który uplasował się na siódmym miejscu. Do zwycięstw w decydujących walkach zabrakło niewiele oboje naszych zawodników walczyło ambitnie i zacięcie. Gratulacje!

Zdjecie

TRENUJEMY Z MISTRZEM KWIECIEŃ 2022


Nasza ekipa od czwartku mocno trenowała w Poznaniu na Campie, który prowadził dwukrotny MISTRZ OLIMPIJSKI LUKAS KRPALEK. Mistrz wtajemniczał nas w swoje ulubione techniki, które często przynosiły mu zwycięstwa. Po treningach technicznych mogliśmy się sprawdzać w walkach sparingowych z zawodniczkami i zawodnikami z całej Polski.

Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324