Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W SZUBINIE MAJ 2023

Nasza reprezentacja dzieci, młodziczek i młodzików z dużym powodzeniem wystartowała w Mistrzostwach Województwa. W kategorii dzieci medale z Szubina przywieźli- srebro Michalina Stańczewska, brązowe krążki Jerzy Jasiakiewicz, Szymon Wojcieszyński i Kacper Paszko. W kategorii młodziczek tytuły Mistrzyń Województwa wywalczyły Samanta Szyller, Hanna Dołęgowska, Zofia Sadowska, srebrny medal zawisł na szyji Wiktorii Ryfki a brązowy wywalczyli Julia Rumińska i Piotr Wiwatowski.GRATULACJE !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH W KOSZALINIE KWIECIEŃ 2023

W Koszalinie odbyły się MP Juniorek i Juniorów Młodszych, które w tej grupie wiekowej noszą nazwę Ogolnopolska Olimpiada Młodzieży. Bardzo dobrze spisała się w tym turnieju Amelia Bagniewska, która dwie pierwsze rundy przeszła w super stylu przed czasem.Następnie przegrała walkę półfinałową, jednak po tej walce była jeszcze szansa na medal brązowy. Niestety po niefortunnej decyzji sędziów w walce o brąz Amelia zakończyła zawody tuż za podium. Zostaje sportowy niedosyt. Brawo Amelia!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS JUDO CUP KWIECIEŃ 2023

W Toruniu odbył się ogólnopolskich turniej młodziczek i młodzików oraz juniorek młodszych i juniorów młodszych pod nazwą Copernicus Judo Cup. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tych zawodach zdobywając pięć medali. Z kompletem medali zakończyli turniej reprezentanci z grupy młodzików. Złoty krążek wywalczyła Zosia Sadowska, srebro Piotrek Wiwatowski oraz brąz Wiktoria Ryfka. W starszej grupie nie miał sobie równych, zwyciężając wszystkie walki przed czasem, Mateusz Rek Morawski. Bardzo dobrze walczyła też Amelia Bagniewska, która wywalczyła w Toruniu srebrny medal. Brawo!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TRENINGI Z MISTRZAMI KWIECIEŃ 2023

W Poznaniu odbył się Champion Judo Camp- POLSKIE LEGENDY. Na poznańskim tatami trenowaliśmy z naszymi WIELKIMI MISTRZAMI -medalistami olimpijskimi. Treningi w Poznaniu poprowadzili Aneta Szczepańska, Antoni Zajkowski, Marian Tałaj, Janusz Pawłowski oraz Paweł Nastula. Zdobyte umiejętności z pewnością zaprocentują. Dziękujemy Mistrzom!!!

Zdjecie

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY KWIECIEŃ 2023

W Gdańsku odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych, które w tej grupie wiekowej noszą nazwę Ogolnopolska Olimpiada Młodzieży. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach nasze zawodniczki, które wygrywając swoje kategorie wagowe zapewniły sobie awans do OOM. W kategorii wagowej do 48 kilogramów nie miała sobie równych Maja Siemieniecka, która pokonała wszystkie swoje rywalki w efektowny sposób przed czasem. Równie efektownie walczyła w wadze do 63 kilogramów Amelia Bagniewska, która również w świetnym stylu, przed czasem pokonała swoje przeciwniczki. Do finałowego turnieju zakwalifikował się również Mateusz Rek Morawski, które zdobywając trzecie miejsce, w wadze 81 kg, zagwarantował sobie udział w fine. Brawo!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

AMELIA BAGNIEWSKA TRZECIA W CZESKIEJ OSTRAWIE MARZEC 2023

W Ostrawie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Czech i Słowacji w którym świetnie spisała się Amelia Bagniewska w kategorii 63 kilogramy. Amelia stoczyła sześć walk z których pięć zwyciężyła w bardzo dobrym stylu. Uległa jedynie w walce ćwierćfinałowej późniejszej zwyciężczyni kategorii. Brawo Amelia!!!

Zdjecie
Zdjecie

PAULINA JASONEK Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK W RADOMIU MARZEC 2023

Na matach w Radomiu odbyły się MP Juniorek i Juniorów, w najlżejszej kategorii do 44 kilogramów nasza zawodniczka Paulina Jasonek zdobyła brąz. Na wysokich lokatach uplasowali się również Jakub Nowakowski w kategorii +100 kg, który był piąty oraz Bartosz Wiwatowski w wadze do 66 kilogramów zajął 7 miejsce.

Zdjecie

Świetne wyniki w Mistrzostwach Regionu Pomorskiego W Gdańsku luty 2023

Bardzo dobre wyniki zanotowali nasi zawodnicy w pierwszym tegorocznym sprawdzianie jakim były Mistrzostwa Regionu Pomorskiego W Gdańsku. Turniej rozpoczęli nasi młodzicy i młodziczki, którzy wrócili do Torunia z trzema srebrnymi medalami. Tytuły Wicemistrzyń Regionu wywalczyły Zofia Sadowska i Wiktoria Ryfka a Wicemistrzem został Piotr Wiwatowski. Świetne walki toczyli również nasi juniorzy młodsi, kończąc turniej z bilansem 4 medali. Mistrzynią Regionu została Amelia Bagniewska a Mistrzem Mateusz Rek Morawski, wicemistrzostwo wywalczył Wiktor Suplicki a brąz zawis na szyji Adriana Żaka. Kolejni na gdańskim tatami stanęli juniorzy nie dał szans swoim rywalom Sergiusz Stańczewski, który zwyciężył w kategorii do 73 kilogramów, w tej samej kategorii trzeci był Konrad Borysiak a w niższej kategorii do 66 kilogramów brązowy medal wywalczył Bartosz Wiwatowski. GRATULACJE!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Ostatni turniej w tym roku grudzień 2022

W Szubinie jak co roku odbyły Gwiazdkowy Turniej Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci. Nasi młodzi zawodnicy wrócili z pięcioma medalami z tej imprezy. W grupie młodzików nie dał szans swoim rywalom Kacper Zacharek, a wśród dzieci najlepiej spisali się David Latarski i Samanta Szyller,którzy wrócili ze srebrnym medalem oraz Michalina Stańczewska i Szymon Wojcieszyński, oboje wywalczyli brązowe medale. Brawo!

Zdjecie
Zdjecie

Memoriał Jigoro Kano w Poznaniu listopad 2022

Z trzema medalami wróciliśmy z mocno obsadzonego turnieju w Poznaniu. Nie zawiodła Amelia Bagniewska, w kategorii 63 kg,która po bardzo dobrych walkach eliminacyjnych zakwalifikowała się do finału i zakończyła zawody ze srebrnym medalem. Nie zawiedli również nasi Panowie, w kategorii 73 kg brązowy medal wywalczył Yurii Kunets, który zwyciężył 4 z 5 swoich pojedynków oraz Mateusz Rek Morawski, który po ambitnych walkach w kategorii 81 kg zapewnił sobie również brązowy medal. GRATULACJE!!!