Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324


OTWARTE MIĘDZYNARODOWE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W BYDGOSZCZY WRZESIEŃ 2015

W Bydgoszczy na hali Łuczniczki odbyły się Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski. Nasi zawodnicy w kategorii wiekowej młodzika spisali się na tym turnieju bardzo dobrze. Wicemistrzami zostali Miłosz Baca w kategorii wagowej 66 kg oraz Wiktor Wojtalewicz 81 kg. Gratulacje!!! Na zdjęciu Miłosz Baca

Zdjecie

PATRYCJA TRZECIA W WARSAW JUDO OPEN WRZESIEŃ 2015

Patrycja Michałowska wywalczyła brązowy medal w bardzo mocno obsadzonym turnieju międzynarodowym Warsaw Judo Open.Stoczyła kilka emocjonujących walk dzięki czemu stanęła na trzecim stopniu podium. Brawo!!!Brawo!!!

Zdjecie

NASI ZAWODNICY NA PUCHARACH EUROPY 2015

Nasi najlepsi zawodnicy Natalia Pilarczyk i Daniel Moskal startowali w Pucharach Europy niestety na razie jeszcze bez sukcesów. Liczymy jednak że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych startach w kraju i zagranicą. Trzymamy kciuki!!!

Zdjecie
Zdjecie

NASI JUDOCY TO TEŻ ŚWIETNI BIEGACZE

19 kwietnia odbył się bieg ulicami naszego miasta RUN TORUŃ przed biegiem głównym odbyły się biegi dla dzieci. Nasi judocy zaprezentowali się w tych biegach znakomicie. Na dystańsie 200 metrów w grupie wiekowej 2008 2010 II miejsce zdobył Piotrek Wiwatowski na dystansie 600 metrów w grupie 2005 2007 zwyciężył Bartek Wiwatowski a na 1000 metrów w grupie 2002 2004 na trzecim stopniu podium stanął Sergiusz Stańczewski. Jak widać judo rozwija wszechstronnie. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

DANIEL MOSKAL MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW W JASTRZĘBIU ZDRÓJ

W dniu 10 kwietnia Daniel Moskal wywalczył na matach w Jastrzębiu złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów. Walki eliminacyjne bardzo szybko kończyły się na korzyść naszego zawodnika. Najbardziej emocjonujący był finał który Daniel zwyciężył na punkty. Wielkie gratulacje dla Daniela. Brawo!!! Brawo !!! Na zdjęciu nasz MISTRZ z trenerem Romanem.

Zdjecie

OTWARTY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW W SUCHYM LESIE KOŁO POZNANIA

Wiktor Wojtalewicz, Kajetan Zawadzki i Miłosz Baca bardzo dobrze zaprezentowali się w Pucharze Polski Młodzików. Dla całej trójki był to był pierwszy tej rangi turniej. Najlepiej wypadł Wiktor który po trzech wygranych walkach znalazł się w finale, zdobywając srebrny medal. Kajtek i Miłosz wywalczyli siódme lokaty wygrywając w świetnym stylu dwie walki i dwie przegrywając.Na zdjęciach nasz medalista z trenerem i dumnym tatą. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY DZIECI I MŁODZIKÓW MARZEC 2015

Podczas zawodów w Bydgoszcz nasi reprezentanci nie zawiedli. Był to bardzo duży turniej , startowało w nim ponad 500 zawodników z całej Polski. W jednej z liczniejszych kategorii wagowych do 29 kilogramów mieliśmy klubowy finał . Spotkali się w nim Bartek Wiwatowski i Antek Jędrzejewski. Oby jak najwięcej takich finałów. Nasi zawodnicy wywalczyli w tych zawodach następujące lokaty: pierwsze miejsca Bartosz Wiwatowski i Wiktor Wojtalewicz, drugie lokaty Antoni Jędrzejewski, Kajetan Zawadzki, Oliwier Ciechacki, Zuzanna Urbanowicz,brązowe krążki wywalczyli Kinga Dzikowska i Jakub Nowakowski, piąta lokata przypadła Laurze Małek.Na zdjęciu nasi finaliści. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU MARZEC 2015 ANTEK JĘDRZEJEWSKI W FINALE

Z powodu kontuzji kolana trenerki Ewy nie wystartowaliśmy w większym składzie w turnieju w Grudziądzu. Wielką determinacją wykazał się jednak Antoni Jędrzejewski, który udał się wraz z tatą na ten turniej. Antek walczył bardzo dobrze, zwyciężył cztery walki, przegrał dopiero w finale i zdobył srebrny medal. Wielkie gratulacje dla Antka i jego taty!!!

Zdjecie

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I SENIOREK W BYTOMIU

W Bytomiu nasi najstarsi zawodnicy - Eliza Mioducka i Daniel Moskal zmagali się w Akademickich Mistrzostwach Polski.Oboje spisali się wyśmienicie zdobywając brązowe medale mistrzostw. Eliza stoczyła cztery walki z czego trzy wygrała w świetnym stylu,Daniel stoczył pięć walk cztery zwycięskie i jedną przegraną minimalnie na kary.Ponadto Eliza została sklasyfikowana na drugim miejscu w klasyfikacji uniwersytetów czyli została Wicemistrzynią Polski Uniwersytetów. Oboje są świeżo upieczonymi studentami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wielkie gratulacje. Jesteśmy z Was dumni !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W PILE

Daniel Moskal i Natalia Pilarczyk startowali w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Pile. Na Pilskich matach Danielowi udało się wywalczy brązowy medal, natomiast Natalia była piąta.

Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324