Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI MOSINA KOŁO POZNANIA MAJ 2016

W Mosinie koło Poznania odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki , które wywalczyły dwa medale podczas tych Mistrzostw. Wicemistrzynią Polski została, w kategorii 70 kg, Eliza Mioducka, która po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Polski. Eliza stoczyła cztery emocjonujące walki z których trzy zwyciężyła. Brązowy medal w kategorii powyżej 78 kilogramów zdobyła Natalia Pilarczyk, która od kilku sezonów wraca z imprez mistrzowskich z medalami. Niestety nie udało się stanąć na podium, najlepszemu zawodnikowi naszego klubu Danielowi Moskalowi kat. wagowa 100 kg, który uplasował się ,po kontrowersyjnych decyzjach sędziów w walce o strefę medalową, na piątym miejscu. W bieżącym sezonie, jeszcze Mistrzostwa Polski Seniorów, teraz ciężkie przygotowania, a potem przy odrobinie sportowego szczęścia liczymy na medale z tych mistrzostw.

Zdjecie

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI KWIECIEŃ 2016

Daniel Moskal i Eliza Mioducka, studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, bardzo dobrze spisali się podczas Akademickich Mistrzostw Polski, obydwoje stanęli na trzecim stopniu podium, Daniel w kategorii 100 kg, a Eliza w kat. 70 kg, wygrywając po kilka emocjonujących pojedynków. Nasi zawodnicy świetnie łączą studiowanie z trenowaniem na najwyższym poziomie. Wielkie gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS CUP W TORUNIU KWIECIEŃ 2016

W Toruniu odbył się ogólnopolski turniej judo w którym nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Złote medale zdobyli Bartek Wiwatowski, Jakub Borysiak, Miłosz Baca, Wiktor Wojtalewicz, srebrne medale zawisły na szyjach Laury Małek, Kajetana Zawadzkiego, na trzecim stopniu podium stanęli: Miłosz Zieliński, Weronika Dąbrowska, Michał Grubba, Martyna Radke i Michał Frąckowski. Na zdjęciu Martyna i Jakub i Oliwier.

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA GRUDZIĄDZA KWIECIEŃ 2016

Nasi młodzi zawodnicy wystąpili w turnieju w Grudziądzu, jak zwykle wrócili do Torunia z sukcesami. Złoty medal wywalczyła Laura Małek, a brązowe medale zawisły na szyjach Julii Osowskiej, Weroniki Dąbrowskiej, Konrada Borysiaka i Antoniego Jędrzejewskigo. Gratulacje!!!

PUCHAR POLSKI SENIORÓW MARZEC 2016

Nasz najlepszy zawodnik Daniel Moskal wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski Seniorów. Jest to pierwszy medal Daniela w rywalizacji seniorów. Podczas zawodów Daniel spisywał się bardzo dobrze, pokonując zawodników z którymi nie raz już zdarzyło mu się przegrać. Teraz czekamy na kolejne udane starty w Pucharach Seniorów oraz Mistrzostwach Polski. Trzymamy kciuki za Daniela.

Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I DZIECI W SUCHYM LESIE KOŁO POZNANIA MARZEC 2016

Nasi młodzicy i dzieci wystąpili w bardzo silnie obsadzonym Otwartym Pucharze Polski, dla niektórych było to pierwsze przetarcie w tak silnej obsadzie. Bardzo dobrze spisali się w tych zawodach Bartek Wiwatowski, który uległ w finale tylko zawodnikowi z Niemiec i wywalczył srebrny medal, po pięciu zwycięskich i jednej przegranej walce na trzecim stopniu podium stanął Oliwier Ciechacki, trzeci był także Miłosz Baca i Wiktor Wojtalewicz, którzy stoczyli również po kilka udanych walk. Piąte lokaty przypadły Oliwii Włotkowskiej i Konradowi Borysiakowi, siódme Martynie Radke i Michałowi Grubba. Na zdjęciu nasz finalisa Bartek Wiwatowski

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA BYDGOSZCZY MARZEC 2016

W Bydgoszczy nasi zawodnicy wystartowali w turnieju dzieci z medalami wrócili: Bartek Wiwatowski złoty medal, Antek Jędrzejewski srebrny medal, Konrad Borysiak brązowy medal. Gratulacje dla chłopaków !!!

Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIOREK MARZEC 2016

Z brązowym medalem Pucharu Polski Juniorek, po kilku emocjonujących walkach, wróciła Natalia Pilarczyk. Gratulacje !!! Niestety nie powiodło się naszej drugiej juniorce Patrycji Michałowskiej, której dalsze walki uniemożliwiła kontuzja.

TRENER ROMAN KOŃCZY DZIŚ 50 LAT 28.02.2016

Bardzo miłą niespodziankę sprawili trenerowi Romanowi zawodnicy naszego klubu. W dniu 50 urodziny pojawili się na treningu z pięknym tortem, na którym widniało zdjęcie trenera, oraz pięknym prezentem w postaci zegarka z wygrawerowaną dedykacją. Wszyscy odśpiewali sto lat a potem zajadaliśmy się pysznym tortem. Trener Roman dziękuje wszystkim zawodnikom za tak miłą i wzruszającą chwilę. To teraz czekamy na 100 urodziny, oby jednak czas do tych urodzin płynął powoli....

Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH LUTY GDAŃSK 2016

Nasi zawodnicy wrócili z pięcioma medalami Mistrzostw Regionu. Nie miał sobie równych Miłosz Baca który zwyciężając wszystkie walki przed czasem zdobył złoty medal. Ze srebrnymi medalami wrócili Martyna Radke, Kajtek Zawadzki i Wiktor Wojtalewicz a brązowym Oliwier Ciechacki.


Przejdź do strony - 123456789101112131415161718192021222324