Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PAŹDZIERNIK 2016

W Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. Nasi zawodnicy czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium. Byli to: Martyna Radke, Wiktor Wojtalewicz, Miłosz Baca, Jakub Borysiak. Teraz przed naszymi młodzikami najważniejsze zawody w tym roku tj. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Opolu. Czekamy na medale.

Zdjecie

OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKIEJ FEDERACJI SPORTU GWARDIA MŁODZIKÓW. BYDGOSZCZ WRZESIEŃ 2016

W Bydgoszczy odbyły się zawody, które były pierwszym sprawdzianem naszych młodzików po wakacjach. Bardzo dobrze spisali się Miłosz Baca i Wiktor Wojtalewicz , którzy w swoich kategoriach wagowych stanęli na najwyższym stopniu podium. Również udane starty zanotowali Jakub Borysiak, który wywalczył srebrny medal oraz Oliwier Ciechacki i Martyna Radke, którzy zdobyli brązowe medale. Wszyscy medaliści przygotowywali się ,podczas wakacji , do sezonu na obozie klubowym oraz Zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej w Zakopanem.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

NAJMŁODSZA GRUPA W KLUBIE ZAKOŃCZYŁA PIERWSZY ROK TRENINGÓW CZERWIEC 2016

Najmłodsze dzieci w naszym klubie zakończyły pierwszy rok zajęć. Wszyscy spisywali się bardzo dzielnie, nauczyli się przewrotów, przewrotów z padem oraz padów we wszystkich kierunkach. To dobra baza żeby od nowego roku szkolnego pogłębiać tajniki judo. Za swoją aktywną i systematyczną postawę wszyscy otrzymali medale. Na zdjęciu nasi najmłodsi z trenerkami Ewą i Natalią.

Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW W NOWEJ SOLI CZERWIEC 2016

W Nowej Soli odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Młodzików. Nasi młodzicy spisali się bardzo dobrze trzykrotnie stając na podium w tym silnym turnieju. W kategorii 73 kilogramy nie miał sobie równych Miłosz Baca, który zwyciężył wszystkie swoje walki przed czasem i zdobył złoty medal. Wyśmienicie spisali się również Oliwier Ciechacki 66 kg i Wiktor Wojtalewicz 81 kg, którzy w swoich kategoriach wagowych wywalczyli srebrne medale. Na zdjęciu nasi medaliści z Pawłem Zagrodnikiem reprezentantem Polski, piątym zawodnikiem Igrzysk Olimpijskich.

Zdjecie

ZAWODY W NASZYM KLUBIE 11 CZERWIEC 2016

Jak co roku nasz klub był organizatorem zawodów judo. Na starcie naszego Festiwalu Dzieci oraz Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego Młodziczek i Młodzików stanęli zawodnicy z 14 klubów. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zarówno w grupie dzieci jak i młodzików, co zaprocentowało zdobyciem przez Kodokan pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej. A oto wyniki indywidualne:
Grupa wiekowa 2008 i młodsi
III miejsce Piotrek Wiwatowski 23 kg
Grupa wiekowa 2006 2007
II miejsce Olaf Dobrzyński 26 kg
II miejsce Miłosz Zieliński 35 kg
II miejsce Hubert Kasprzak 52 kg
Grupa wiekowa 2004 2005
I miejsce Bartosz Wiwatowski 32 kg
I miejsce Konrad Borysiak 38 kg
I miejsce Sergiusz Stańczewski 42 kg
I miejsce Damian Kuczawski pow.56 kg
Grupa wiekowa młodziczki
I miejsce Kinga Kowalska pow. 70 kg
II miejsce Michalina Załucka 36 kg
II miejsce Julia Osowska 44 kg
III miejsce Laura Małek 44 kg
III miejsce Kinga Dzikowska 63 kg
Grupa wiekowa młodzicy
I miejsce Michał Grubba 42 kg
I miejsce Kajetan Zawadzki 50 kg
I miejsce Jakub Nowakowski 60 kg
I miejsce Miłosz Baca 73kg
II miejsce Krzysztof Podkrólewicz 55 kg
II miejsce Oliwier Ciechacki 66kg
III miejsce Tymoteusz Stańczewski 50 kg
III miejsce Jakub Borysiak 66 kg
Dla wszystkich wielkie gratulacje.
Na zdjęciu nasze medalistki Młodzieżowych Mistrzostw Polski Eliza Mioducka i Natalia Pilarczyk odbierają nagrody, Piotrek Wiwatowski w akcji, dwóch naszych złotych medalistów Konrad Borysiak i Miłosz Baca.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Mariuszowi Wojtalewiczowi, właścicielowi drogerii Natura i :Jasmin, który jak co roku ufundował nagrody na nasz turniej.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

NA TRENINGU Z MISTRZEM OLIMPIJSKIM PAWŁEM NASTULĄ CZERWIEC 2016

Z okazji obchodów Dni Kultury Japońskiej w Toruniu, organizowanych przez Pana Wojciecha Kalinowskiego, wielkiego pasjonata sztuk i sportów walki, odbyły się dwa treningi z gościem głównym tej imprezy Pawłem Nastulą. Mistrz Olimpijski poprowadził trening dla dzieci oraz trening dla starszych. Nasi zawodnicy ćwiczyli z dużym zaangażowaniem, potem były zdjęcia i autografy. To z pewnością, dla młodych adeptów judo z naszego klubu, było duże przeżycie. Oby ktoś poszedł w ślady Mistrza Pawła Nastuli. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Pana Wojtka Kalinowskiego, dzięki któremu mogliśmy spotkać się na macie z taką osobistością ze świata naszej dyscypliny. Brawo Panie Wojtku. Rej

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW CZERWIEC 2016

Z brązowym medalem Pucharu Polski wrócił Miłosz Baca, który walczył w kat do 73 kg. Milosz wygrał swoje dwie pierwsze walki, potem w walce półfinałowej uległ zawodnikowi ze klubu Czechowice Dziedzice. O brązowy medal nie dał swojemu rywalowi szans pokonując go przed czasem.

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W ŻNINIE MAJ 2016

W Żninie nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, złote medale wywalczyli Zosia Styp Rekowska, Jakub Borysiak, Konrad Borysiak, Julia Osowska, srebro Weronika Dąbrowska, brąz Laura Małek, Jakub Nowakowski i Miłosz Zieliński.

Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW I TURNIEJ DZIECI W SZUBINIE MAJ 2016

Z Szubina nasze dzieci i młodzicy, jak co roku, wrócili z wieloma medalami. Złote medale wywalczyli: Julia Osowska, Konrad Borysiak, Jakub Borysiak, Michał Grubba, Miłosz Baca, Bartosz Wiwatowski. Srebrne medale przypadły: Weronice Dąbrowskiej, Martynie Radke, Kajetanowi Zawadzkiemu i Sergiuszowi Stańczewskiemu. Na trzecim stopniu podium stanęli: Natalia Wawrzeniak i Piotr Wiwatowski. Na zdjęciu niektórzy złoci medaliści Konrad, Kuba, Miłosz i cała drużyna Kodokanu. Gratulujemy!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI MOSINA KOŁO POZNANIA MAJ 2016

W Mosinie koło Poznania odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki , które wywalczyły dwa medale podczas tych Mistrzostw. Wicemistrzynią Polski została, w kategorii 70 kg, Eliza Mioducka, która po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Polski. Eliza stoczyła cztery emocjonujące walki z których trzy zwyciężyła. Brązowy medal w kategorii powyżej 78 kilogramów zdobyła Natalia Pilarczyk, która od kilku sezonów wraca z imprez mistrzowskich z medalami. Niestety nie udało się stanąć na podium, najlepszemu zawodnikowi naszego klubu Danielowi Moskalowi kat. wagowa 100 kg, który uplasował się ,po kontrowersyjnych decyzjach sędziów w walce o strefę medalową, na piątym miejscu. W bieżącym sezonie, jeszcze Mistrzostwa Polski Seniorów, teraz ciężkie przygotowania, a potem przy odrobinie sportowego szczęścia liczymy na medale z tych mistrzostw.

Zdjecie

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223