Aktualności

Przejdź do strony - 12345678910111213141516171819202122


GWIAZDOKWY TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2016

W Szubinie odbył się ostatni w tym roku turniej. Był to Gwiazdkowy Turniej Judo dla dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tym turnieju wielokrotnie stają na podium:
I miejsca zajęli Bartosz Wiwatowski, Oskar Domachowski, Natasza Kasprzyk, Laura Małek, Jakub Nowakowski, Konrad Borysiak, srebrne medale zawisły na szyjach Piotra Wiwatowskiego, Natalii Wawrzyniak, Michaliny Załuckiej, Marii K, Miłosza Zielińskiego, a na trzecim stopniu podium stanęli Tymoteusz Stańczewski, Daniel Baca, Antoni Jędrzejewski, Rafał Krężel, Oliwier Karpow.
Na zdjęciu debiutant Oskar Domachowski, który na swoich pierwszych zawodach wywalczył złoty medal . Gratulacje dla wszystkich medalistów.

Zdjecie

NASI PIERWSZY RAZ NA TURNIEJU WE FRANCJI GRUDZIEŃ 2016

Trzech reprezentantów naszego klubu Miłosz Baca, Wiktor Wojtalewicz i Jakub Borysiak reprezentowali nasz klub na bardzo silnie obsadzonym turnieju młodzików we francuskim Harnes. Na starcie turnieju stanęli zawodnicy z 12 krajów z Europy i nie tylko, byli to reprezentanci z Francji, Belgii, Holandii, Niemiec, Anglii, USA, Gruzji, Węgier, Luksemburga, Hiszpanii, Kanady i Polski, razem ponad 800 zawodników. Naszym zawodnikom nie udało się wywalczyć medali w swoim francuskim debiucie ale stoczyli kilka bardzo dobrych walk. Kuba zwyciężył swoje trzy pierwsze pojedynki, następnie zaliczył dwie porażki co dało mu 9 miejsce. Wiktor zakończył zawody z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek, co również dało mu 9 miejsce a Miłosz po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach uplasował się na 11 pozycji. Mimo, że tym razem medali nie było turniej należy zaliczyć do udanych, cieszą dobre walki a minimalne porażki mobilizują do dalszej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte na turnieju takiej rangi zaprocentuje w kolejnych startach zarówna w kraju jak i zagranicą. Brawa dla chłopaków.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI -BALTIC CUP W GDYNI LISTOPAD 2016

Nasi zawodnicy wystartowali w Międzynarodowym Turnieju w Gdyni Baltic CUP. Bardzo dobrze spisali się w grupie dzieci : Laura Małek I miejsce, Bartosz Wiwatowski II miejsce, Konrad Borysiak III miejsce, Julia Osowska III miejsce, Sergiusz Stańczewski III miejsce. W grupie młodzików złoty medal wywalczył Miłosz Baca a brązowy Wiktor Wojtalewicz. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ JUDO DZIECI W GRUDZIĄDZU LISTOPAD 2016

W Grudziądzu odbył się bardzo silnie obsadzony turniej dzieci. Bardzo dobrze spisał się Konrad Borysiak, który wywalczył w tym turnieju brązowy medal. Brawo Konrad . Gratulacje!

Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW PAŹDZIERNIK 2016

W Poznaniu odbył się Puchar Polski Młodzików. Nie zawiódł w tym turnieju nasz Wicemistrz Polski łodzików Wiktor Wojtalewicz, który wywalczył w tym turnieju brązowy medal. Brawo Wiktor!

Zdjecie

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW PAŹDZIERNIK 2016

W Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Nasz najlepszy zawodnik Daniel Moskal wywalczył w tym turnieju piąte miejsce. Daniel był bardzo blisko medalu zwyciężył swoje trzy walki, dwie zakończył porażką, jedną z nich przegrał minimalnie na kary.W walce o brązowy medal zabrakło doświadczenia z zdecydowanie starszym zawodnikiem ze stolicy. Na pierwszy medal Mistrzostw Polski Seniorów Daniela musimy jeszcze zaczekać.

Zdjecie
Zdjecie

EUROPEJSKIE IGRZYSKA STUDENCKIE LIPIEC 2016

Dwójka naszych zawodników Eliza Mioducka (Wicemistrzyni Polski Młodzież) i Daniel Moskal (Mistrz Polski Juniorów, trzeci zawodnik Pucharu Polski Seniorów) zostali nominowani na Europejskie Igrzyska Studenckie w Rijeka w Chorwacji. Jest to duży sukces tych zawodników, że znaleźli się w reprezentacji naszego kraju na tak prestiżowy turniej. Daniel Moskal wywalczył w tych zawodach wysokie siódme miejsce, a Eliza niestety po bardzo dobrej walce z Brytyjką odpadła w eliminacjach.

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY PAŹDZIERNIK 2016

W Białych Błotach koło Bydgoszczy odbył się otwarte Mistrzostwa Gminy Białe Błota. Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi zawodnicy, wśród których czworo z nich było debiutantami. Złote medale wywalczyli Bartosz Wiwatowski, Konrad Borysiak, Stanisław Kalisz-Lachowski, srebrny medal zdobyła Maja Siemieniecka, a na trzecim stopniu podium stanęli Piotr Wiwatowski, Julia Bielska, Maria K.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW

Z dwoma medalami wrócili nasi młodzicy z Mistrzostw Polski tej grupy wiekowej. Tytuł Wicemistrza Polski zdobył Wiktor Wojtalewicz w wadze 81 kg., brązowym medalistą został Miłosz Baca w wadze 73 kg. Wiktor w bardzo dobrym stylu zwyciężył swoje trzy pierwsze walki, w finale przegrał tylko na kary 3:2 z bardzo mocnym rywalem z Gdańska. Miłosz również w świetnym stylu wygrał swoje dwie pierwsze walki, uległ w walce półfinałowej zawodnikowi z Koszalina, a potem na punkty zwyciężył walkę o brązowy medal. Wielkie gratulacje dla medalistów. Są to ich pierwsze medale z imprezy tej rangi.Trzymamy kciuki za dalsze zmagania naszych młodych mistrzów i liczymy, że dołączą do nich kolejni zdolni adepci z naszego klubu.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PAŹDZIERNIK 2016

W Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. Nasi zawodnicy czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium. Byli to: Martyna Radke, Wiktor Wojtalewicz, Miłosz Baca, Jakub Borysiak. Teraz przed naszymi młodzikami najważniejsze zawody w tym roku tj. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Opolu. Czekamy na medale.

Zdjecie

Przejdź do strony - 12345678910111213141516171819202122