Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223


Daniel Akademickim Mistrzem Polski Eliza Wicemistrzynią Łódź kwiecień 2017

Nasi najstarsi zawodnicy Daniel Moskal i Eliza Mioducka spisali się świetnie podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Łodzi, podczas których reprezentowali Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Daniel po wszystkich zwycięskich walkach zapewnił sobie tytuł Akademickiego Mistrza Polski a Eliza ulegając swojej przeciwniczce jedynie w walce finałowej wywalczyła tytuł wicemistrzowski. Jesteśmy bardzo dumni !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Nagrody Prezydenta Miasta Torunia dla naszych zawodników

Dwóch naszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami Prezydenta Torunia za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrodzeni zostali nasi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików tj. Wiktor Wojtalewicz - Wicemistrz Polski i Miłosz Baca brązowy medalista. Nagrody pieniężne wręczono w Ratuszu Staromiejskim na uroczystej gali. Oby tak co roku. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

Turniej Dzieci w Grudziądzu kwiecień 2017

W Grudziądzu odbył się turniej dla dzieci. Nasi zawodnicy jak zwykle z tej imprezy przywieźli medale. Choć ekipa z naszego klubu nie była liczna ale na czterech startujących zawodników trzech wróciło z medalami. Złote medale zdobyli Piotr Wiwatowski, najmłodszy w naszej ekipie oraz Oskar Domachowski. Trzecie miejsce wywalczył natomiast Konrad Borysiak. Brawo chłopcy !!! Na zdjęciu nasz najmłodszy reprezentant.

Zdjecie

Copernicus Cup kwiecień 2017

W Toruniu odbył się bardzo silnie obsadzony międzynarodowy turniej w którym nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze w dwóch grupach wiekowych. W grupie dzieci złote medale wywalczyli: Bartosz Wiwatowski, Natalia Wawrzyniak i Oskar Domachowski a brązowe medale zawisły na szyjach Antka Jędrzejewskiego i Olafa dobrzyńskiego. W kategorii młodziczek i młodzików na najwyższym stopniu podium stanęli: Tymoteusz Stanczewski i Miłosz Baca , srebrne medale wywalczyli Jakub Nowakowski i Michalina Załucka a brązowe krążki odebrały Julia Osowska i Laura Małek.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Międzynarodowy Turniej Dzieci w Bydgoszczy kwiecień 2017

W Bydgoszczy odbył się bardzo silnie obsadzony turniej dla dzieci. Oprócz licznych polskich ekip na starcie turnieju stanęła również ekipa z Rosji. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tych zawodach pięciokrotnie stając na podium:

I miejsce Natalia Wawrzyniak
II miejsce Bartosz Wiwatowski
II Miejsce Olaf Dobrzyński
III miejsce Konrad Borysiak
III miejsce Martyna Parchimowicz
Wielkie gratulacje!
Na zdjęcia złota i srebrni medaliści

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie


Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Suchym Lesie marzec 2017

Jakub Nowakowski wywalczył brązowy medal podczas Pucharu Polski Młodzików w Suchym Lesie. Kuba zwyciężył trzy walki, przegrał tylko walkę półfinałową. Dodatkowo należy pochwalić naszego zawodnika ponieważ walczył bardzo efektownie i skutecznie w parterze, wygrywając swoje walki przez dźwignie. Brawo Jakub !!!

Zdjecie

NASI ZAWODNICY STYPENDYSTAMI PREZYDENTA MIASTA TORUNIA

Nasi najlepsi zawodnicy otrzymali stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe. W gronie nagrodzonych znaleźli się Daniel Moskal, Eliza Mioducka i Natalia Pilarczyk. Nominacje do stypendium zostały wręczone na uroczystej gali. Gratulujemy !!!

Zdjecie

Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików i Młodziczek Gdańsk 2017

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących lokatach:
I miejsce Michalina Załucka
I miejsce Jakub Nowakowski
II miejsce Weronika Dąbrowska
III miejsce Martyna Radke
III miejsce Michał Grubba
Gratulujemy !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

CAMP Z WALDEMAREM LEGIENIEM styczeń 2017

W Elblągu odbył się CAMP podczas którego treningi prowadził dwukrotny Mistrz Olimpijski w Judo Waldemar Legień. Nasi zawodnicy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w treningach prowadzonych przez Mistrza. Każdy trening składał się z dwóch części, części technicznej w której Waldemar Legień dzielił się swoją ogromną wiedzą o judo, oraz z części drugiej w której zawodnicy mogli sparować z judokami z całej Polski i nie tylko, ponieważ w campie wzięli również udział zawodnicy z zagranicy. Poza treningami dla zawodników odbywały się konsultacje techniczne dla trenerów. Trenerzy Ewa i Roman również dzielnie się spisywali podczas zajęć z Mistrzem Legieniem i z pewnością znacznie wzbogacili swój warsztat trenerski. Na zdjęciach nasi zawodnicy z Mistrzem Waldemarem Legieniem oraz podczas prezentowania autografów od Mistrza które złożył naszym zawodnikach na ich pasach.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

LINK do zdjęć z Obozu Narciarskiego Białka Tatrzańska 2017

Link do zdjęć z obozu :
Zdjęcia google


Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223