Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223


MIŁOSZ BACA MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW JAKUB NOWAKOWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ POZNAŃ PAŹDZIERNIK 2017

W Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek. Zawodnicy naszego klubu Miłosz Baca, kategoria 73 kg i Jakub Nowakowski, kategoria 81 kg spisali się w tym turnieju wyśmienicie. Miłosz wszystkie swoje walki w drodze do finału wygrał przed czasem. Walka finałowa również od samego początku przebiegała na korzyść naszego zawodnika, który już w pierwszej minucie pojedynku uzyskał wazari i tak kontrolując walkę dowiózł tę przewagę do końca potyczki zdobywając tytuł Mistrza Polski. Jakub dwa swoje pierwsze pojedynki eliminacyjne zwyciężył zdecydowanie, następnie w walce półfinałowej uległ swojemu rywalowi. W walce o brązowy medal dostarczył nam wiele emocji, ponieważ w początkowej fazie pojedynku został rzucony na wazari. Chwilę później zrehabilitował się jednak wykonując skuteczną akcję w stójce, po której przeszedł do trzymania. W taki sposób zdobył swój brązowy medal. Niezłe, siódme miejsce wywalczyła Michalina Załucka w kategorii 44 kilogramy. Na Mistrzostwach startowali również Sergiusz i Tymoteusz Stańczewscy, Tymek niestety odpadł w eliminacjach, a Sergiusz bardzo skutecznie walczył w swoich dwóch pierwszych walkach eliminacyjnych, które zwyciężył, niestety jego dwie kolejne walki zakończyły się porażkami. Gratulacje dla naszych zawodników!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

XIX Warsaw Judo Open MIŁOSZ BACA w finale wrzesień 2017

W Warszawie odbył się bardzo prestiżowy, silnie obsadzony turniej międzynarodowy. Na 10 matach zmagało się ponad 1800 zawodniczek i zawodników z 32 krajów europejskich. Świetnie spisał się w tym turnieju Miłosz Baca, który w wadze do 73 kilogramów wywalczył srebrny medal. Miłosz wygrał w widowiskowym stylu, przed czasem,cztery swoje pierwsze walki, przegrał jedynie walkę finałową z zawodnikiem z Azerbejdżanu. Wielkie gratulacje!!!

Zdjecie

Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych wrzesień 2017

W Bydgoszczy odbyły się Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych. Nasi zawodnicy, którzy intensywnie przygotowywali się do sezonu powakacyjnego na obozie kadry wojewódzkiej w Zakopanem, spisali się w Bydgoszczy bardzo dobrze. W grupie dzieci na najwyższych stopniach podium stanęli Bartosz Wiwatowski i Konrad Borysiak. W grupie młodzików złoty medal wywalczył Miłosz Baca, srebrny Jakub Nowakowski a brązowe krążki zawisły na szyjach braci Tymka i Sergiusza Stańczewskich. Wśród juniorów młodszych brązowy medal wywalczył Jakub Borysiak.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU LETNIEGO W ZAKOPANEM 2017

https://drive.google.com/open?id=0B3BguSXplqFYM3JoTkMxMzNBVGs

BRACIA BORYSIAK MEDALISTAMI W PŁOCKU CZERWIEC 2017

W Płocku odbył się turniej dla dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Swoje siły w tym turnieju sprawdzali bracia Konrad i Jakub Borysiak. W grupie dzieci walczył Konrad, który nie miał sobie równych w kategorii 46 kilogramów. Jakub walczył w grupie juniorów młodszych,w wadze do 66 kilogramów, spisał się również bardzo dobrze zajmując drugie miejsce. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

MIŁOSZ BACA TRZECI NA PUCHARZE EUROPY MŁODZIKÓW NA WĘGRZECH MAJ 2017

W węgierskim Gyor odbył się Puchar Europy Młodzików. W tym turnieju nasz klub reprezentowało trzech zawodników. Najlepiej spisał się Miłosz Baca, który w kategorii 73 kilogramy wywalczył brązowy medal. Walki eliminacyjne Miłosza były bardzo trudne i wyrównane, najłatwiejsza okazała się walka o brązowy medal, którą wygrał bardzo efektownie przed czasem Dobre punktowane miejsca zdobyli Jakub Nowakowski- piąte oraz Bartosz Wiwatowski miejsce siódme. Gratulujemy!!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W OLSZTYNIE MAJ 2017

W Olsztynie odbył się turniej dzieci. Bardzo dobrze zaprezentował się w tych zawodach Konrad Borysiak, który wraz z tatą wybrał się na podbój Olsztyna. Konrad wywalczył drugie miejsce. Gratulacje!!!

Zdjecie

FESTIWAL DZIECI W NASZYM KODOKANIE MAJ 2017

Nasz klub jak co roku był organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Judo Dzieci. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników i zawodniczek z 18 klubów Polski Północnej. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium podczas naszego turnieju, dzięki czemu Kodokan w klasyfikacji drużynowej stanął na najwyższym stopniu podium. Oto nasi medaliści :Bartosz Wiwatowski i Oskar Domachowski , Piotr Wiwatowski, Michalina Parchimowicz, Artur Łubkowski, Natalia Wawrzyniak, Anna Kawałowska, Kostek Żakowiecki, Maja Siemieniecka, Mikołaj Krawczuk, Igor Zajączkowski , Karpow Oliwier, Mazurowski Franek, Kinga Łubianka, Ola Ławicka, Wiktoria Dryla, Wiktor Melnyk,Natasza Kasprzyk, Zosia Styp- Rekowska, Antoni Korcala, Igor Neskie, Konrad Borysiak, Miłosz Zieliński, Olaf Dobrzyński. Festiwal uatrakcyjniły nagrody ufundowane przez naszych sponsorów tj. drogerię Jasmin i Natura, których właścicielem jest Pan Mariusz Wojtalewicz oraz Firmę Get Well Sport spółka z o.o. , na czele z Panią Prezes Sylwią Czarnomską. Ponadto dzięki Piekarni-Cukierni B. K. Rumińscy w Głogowie uczestnicy turnieju mogli zajadać się pysznymi drożdżówkami. Serdecznie dziękujemy sponsorom i wielkie gratulacje dla medalistów.

Zdjecie

ZAWODY DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE MAJ 2017

W Szubinie jak co roku odbył się Turniej dla dzieci i młodzików. Zawodnicy naszego klubu spisali się w tych zawodach bardzo dobrze zdobywając wszyscy medale. A oto miejsca zajmowane przez naszych medalistów:
I miejsca : Konrad Borysiak, Bartosz Wiwatowski, Tymoteusz Stańczewski, Jakub Nowakowski, Miłosz Baca.
II miejsca : Piotr Wiwatowski, Sergiusz Stańczewski, Natasza Kasprzyk, Julia Osowska
III miejsca : Miłosz Zieliński, Michalina Parchimowicz, Martyna Parchimowicz

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI KWIECIEŃ 2017

Daniel Moskal został Wicemistrzem Polski Młodzieży w kategorii wagowej do 100 kg. Daniel w bardzo dobrym stylu wygrał wszystkie swoje walki eliminacyjne. W finale przegrał, po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim na kary 2 do 1 w dogrywce. Natalia Pilarczyk w tych samych mistrzostwach wywalczyła brązowy medal. Gratulujemy!!!

Zdjecie

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223