Aktualności

Przejdź do strony - 12345678910111213141516171819202122


NAGRODY OD PREZYDENTA TORUNIA DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW MARZEC 2018

Prezydent Torunia jak co roku wyróżnił nagrodami pieniężnymi najlepszych sportowców naszego miasta za wyniki osiągnięte w minionym sezonie. W tym roku wśród najlepszych znaleźli się nasi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików, Miłosz Baca i Jakub Nowakowski. Przypomnijmy, że Miłosz w ubiegłym roku wywalczył tytuł Mistrza Polski, a Jakub zdobył na tych samych mistrzostwach brązowy medal. Brawo chłopcy, w tym roku też czekamy na medale z imprezy mistrzowskiej i nie tylko!!!

Zdjecie

WIELKOPOLSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW SUCHY LAS MARZEC 2018

W Suchym Lesie koło Poznania odbył się bardzo silnie i licznie obsadzony międzynarodowy turniej dzieci i młodzików. Bardzo dobrze na matach Suchego Lasu zaprezentowali się Jakub Nowakowski, który w kategorii do 81 kilogramów wywalczył złoty medal, oraz Konrad Borysiak, który po bardzo dobrych walkach stanął na trzecim stopniu podium. Brawo!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY MARZEC 2017

W Bydgoszczy odbył się turniej dzieci. Nasi zawodnicy zaprezentowali się w nim bardzo dobrze kilkakrotnie stając na podium. Srebrne medale wywalczyli: bracia Piotr i Bartosz Wiwatowscy oraz Konrad Borysiak. Brązowe krążki zawisły na szyjach sióstr Michaliny i Martyny Parchimowicz, Mai Siemienieckiej, Olafa Dobrzyńskiego i Mikołaja Krawczuka. Gratulujemy naszym zawodnikom!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU NARCIARSKIEGO W SZCZYRKU 2018

https://drive.google.com/drive/folders/1Ta_r9DPvewYf0w-ntZlinnJYXf7F-cQm?usp=sharing

MIĘDZYNARODOWY CAMP W ELBLĄGU STYCZEŃ 2018

W Elblągu jak co roku odbyło się trzydniowe międzynarodowe zgrupowanie judoków z całej Polski oraz zawodników z zagranicy. Camp poprowadził francuski trener Serge Feist, który posiada 9 DAN. Wspomagał go Andrzej Blady, trener z wieloletnim doświadczeniem międzynarodowym. Nasi zawodnicy trenowali bardzo intensywnie 2 razy dziennie. Na każdym treningu doskonalili swój warsztat techniczny oraz próbowali swoich sił w walkach szkoleniowych w stójce i w parterze. Na macie w Elblągu odbywały się również zajęcia dla trenerów, w których trener Roman i trenerka Ewa wzbogacali swoje umiejętności trenerskie. Naszym zawodnikom należą się słowa uznania za zaangażowanie w treningi. Brawo !!!

Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2017

W Szubinie jak co roku tuż przed świętami odbył się turniej dla dzieci i młodzików. Nasze zawodniczki i zawodnicy nie zawiedli i wrócili z medalami z tej imprezy. Złoty medal w grupie dzieci wywalczył Bartosz Wiwatowski, srebrne krążki zawisły na szyjach Miłosza Zielińskiego, Piotra Wiwatowskiego i Nataszy Kasprzyk, brązowy medal przypadł Mai Siemienieckiej. W grupie młodzików na najwyższym podium stawali Bartosz Wiwatowski i Jakub Nowakowski, na drugim stopniu Sergiusz Stańczewski i Tymoteusz Stańczewski.
Podczas otwarcia turnieju Zarząd Kujawsko - Pomorskiego Związku Judo uhonorował najlepszych zawodników i trenerów z naszego województwa pucharami za wyniki sportowe osiągnięte w bieżącym roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się również zawodnicy z naszego klubu. Byli to: Daniel Moskal, który został w bieżącym roku Akademickim Mistrzem Polski Seniorów oraz Wicemistrzem Polski Młodzieży, Natalia Pilarczyk zdobywczyni brązowego medalu Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Miłosz Baca, który wywalczył w tym roku tytuł Mistrza Polski Młodzików oraz Jakub Nowakowski, brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików. Nasi trenerzy również odebrali puchary za wybitne osiągnięcia trenerskie w roku 2017. Dodatkowo trener Roman otrzymał medal 60 lecia Polskiego Związku Judo, a trenerka Ewa otrzymała Złoty Medal Polskiego Związku Judo. Gratulujemy!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BALTIC CUP W GDYNI LISTOPAD 2017

Nasi zawodnicy wystartowali na prestiżowym turnieju w Gdyni. Na podium po bardzo dobrych walkach stanęli Natalia Wawrzyniak, która zdobyła srebrny medal, Konrad Borysiak, również srebrny medal i Bartosz Wiwatowski medal brązowy. Natalia stoczyła trzy walki z których dwie wygrała w imponującym stylu co zapewniło jej srebrny medal. Konrad w swoim pierwszym boju nie dał szans zawodnikowi rosyjskiemu. Kolejną walką był półfinał, w którym nasz zawodnik zwyciężył zdecydowanie. W finale trafił na trudnego rywala, z którym nie udało się wygrać. Bartek stoczył w drodze do medalu cztery walki. Dwie pierwsze walki zwyciężył zdecydowanie. W walce półfinałowej uległ zawodnikowi z Rosji, a o brązowy medal spotkał się z innym zawodnikiem naszych wschodnich sąsiadów, którą po ciężkim boju rozstrzygnął na swoją korzyść. Gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MEMORIAŁ JIGORO KANO W POZNANIU PAŹDZIERNIK 2017

W Poznaniu rozegrany został bardzo silnie obsadzony międzynarodowy turniej judo młodzików tj. Memoriał Jigoro Kano. Świetnie w tym turnieju zaprezentował się Bartosz Wiwatowski, który po trzech emocjonujących pojedynkach wywalczył złoty medal. Walka finałowa dostarczyła wiele emocji, ponieważ Bartek spotkał się z rywalem z Gdańska, z którym wcześniej zdarzało mu się przegrywać. Po długiej walce rozstrzygnął ją jednak na swoją korzyść. Bardzo dobrze zawalczył w tym turnieju również Sergiusz Stańczewski, który po trzech wygranych walkach dotarł do finału. Niestety w ostatniej walce uległ swojemu rywalowi i wywalczył srebrny medal. Gratulujemy!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA GMINY BIAŁE BŁOTA PAŹDZIERNIK 2017

W Białych Błotach koło Bydgoszczy odbył się Turniej Dzieci. Nasi zawodnicy i zawodniczki wielokrotnie stawali na podium tego turnieju. A oto nasi złoci medaliści: Bartosz Wiwatowski, Oskar Domachowski, Artur Łubkowski, Miłosz Zieliński, Igor Zajączkowski i Piotr Wiwatowski. Srebrne medale zawisły na szyjach Oliwiera Karpowa i Franka Mazurowskiego, a brązowe krążki wywalczyli: Martyna Parchimowicz, Maja Siemieniecka, Julian Lubiński, Antoni Lubiński i Kacper Pieczyński. Wyniki tym bardziej cieszą, że dla niektórych młodych adeptów judo były to pierwsze sukcesy medalowe.

Zdjecie

MIŁOSZ BACA MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW JAKUB NOWAKOWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ POZNAŃ PAŹDZIERNIK 2017

W Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek. Zawodnicy naszego klubu Miłosz Baca, kategoria 73 kg i Jakub Nowakowski, kategoria 81 kg spisali się w tym turnieju wyśmienicie. Miłosz wszystkie swoje walki w drodze do finału wygrał przed czasem. Walka finałowa również od samego początku przebiegała na korzyść naszego zawodnika, który już w pierwszej minucie pojedynku uzyskał wazari i tak kontrolując walkę dowiózł tę przewagę do końca potyczki zdobywając tytuł Mistrza Polski. Jakub dwa swoje pierwsze pojedynki eliminacyjne zwyciężył zdecydowanie, następnie w walce półfinałowej uległ swojemu rywalowi. W walce o brązowy medal dostarczył nam wiele emocji, ponieważ w początkowej fazie pojedynku został rzucony na wazari. Chwilę później zrehabilitował się jednak wykonując skuteczną akcję w stójce, po której przeszedł do trzymania. W taki sposób zdobył swój brązowy medal. Niezłe, siódme miejsce wywalczyła Michalina Załucka w kategorii 44 kilogramy. Na Mistrzostwach startowali również Sergiusz i Tymoteusz Stańczewscy, Tymek niestety odpadł w eliminacjach, a Sergiusz bardzo skutecznie walczył w swoich dwóch pierwszych walkach eliminacyjnych, które zwyciężył, niestety jego dwie kolejne walki zakończyły się porażkami. Gratulacje dla naszych zawodników!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 12345678910111213141516171819202122