Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223


ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W JEZIERZYCACH MARZEC 2019

Nasi juniorzy młodsi wystąpili w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest rangi Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Po emocjonujących pojedynkach awans do turnieju mistrzowskiego uzyskali: Michalina Załucka -II miejsce, Jakub Borysiak -II miejsce, Michał Grubba -II miejsce, Miłosz Baca -II miejsce, Jakub Nowakowski -III miejsce oraz Wiktor Wojtalewicz -III miejsce. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży odbędzie się w kwietniu w Kielcach. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!!!

Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MIĘDZYNARODOWY WIELKOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH SUCHY LAS MARZEC 2019

W Suchym Lesie odbył się Puchar Polski Młodzików oraz Turniej Międzynarodowy dla Juniorów Młodszych. Niestety naszym młodzikom nie udało się stanąć na podium w tym turnieju, jednak nie sprzedali łatwo skóry. W wadze do 42 kilogramów po czterech zwycięstwach i dwóch porażkach tuż za podium na piątym miejscu uplasował się Bartosz Wiwatowski. Siódmą lokatę, z takim samym bilansem walk, wywalczył Sergiusz Stańczewski w kategorii 60 kilogramów. W tej samej kategorii dziewiąte miejsce zajął Konrad Borysiak, który zwyciężył trzy pojedynki, a uległ dwóm swoim rywalom. Z identycznym bilansem jak Konrad zakończył zawody Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów. Humory poprawili nam juniorzy młodsi w kategorii 81 kilogramów. Bardzo dobrze zawalczył w nowej kategorii wagowej Jakub Borysiak, który zwyciężył wszystkie swoje pojedynki i został zwycięzcą tego turnieju. Występ Jakuba zasługuje na duże uznanie, ponieważ Kuba stanął na najwyższym stopniu podium po dłuższym czasie. Walczył bardzo dobrze bez kompleksów, stosując w swoich walkach skutecznie różne techniki i pokonując rywali, z którymi wcześniej zdarzało mu się przegrać. Brązowy medal zawisł na szyi Jakuba Nowakowskiego. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

MIŁOSZ BACA I NATALIA PILARCZYK NAGRODZENI PRZEZ PREZYDENTA MIASTA TORUNIA MARZEC 2019

W Ratuszu Staromiejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Torunia. Nasi ubiegłoroczni medaliści Mistrzostw Polski odebrali nagrody pieniężne z rąk Prezydenta Michała Zalewskiego. Przypominamy, że medale Mistrzostw Polski w 2018 roku zdobyli Natalia Pilarczyk, brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski i Miłosz Baca, również brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików. W imieniu Natalii nagrodę odebrała trenerka Ewa. Gratulacje!!!

Zdjecie

MIŁOSZ ZIELIŃSKI ZAWOJOWAŁ BYDGOSZCZ I GRUDZIĄDZ MARZEC 2019


Miłosz Zieliński był naszym reprezentantem podczas turniejów dla dzieci w Bydgoszczy i tydzień później w Grudziądzu. Miłosz spisał się wyśmienicie na obu turniejach stając na najwyższym stopniu podium. Nasz zawodnik wystąpił w kategorii 46 kilogramów. Brawo !!!

Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO MARZEC 2019

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików i Juniorów. Nasza pięcioosobowa reprezentacja spisała się bardzo dobrze pięciokrotnie stając na podium. W grupie juniorów podium wywalczyli Kajetan Kasprzyk w kategorii 66 kg.- srebrny medal oraz Miłosz Baca w kategorii 73 kg.- brązowy medal. W grupie młodzików do Torunia z medalami wrócili Bartosz Wiwatowski w kategorii 42 kg - złoty medal, Sergiusz Stańczewski w wadze do 60 kg również złoty medal oraz w tej samej kategorii wagowej Konrad Borysiak brązowy medal. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

SUKCES KONRADA BORYSIAKA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W CZECHACH LUTY 2019

W sobotę 23.02 dwóch naszych judoków Konrad Borysiak i Miłosz Zieliński wystartowało w międzynarodowym turnieju w Ostrawie w Czechach. Do całego turnieju, który trwał 2 dni, zgłoszonych było ok. 1500 zawodników z 19 krajów min. Polski, Austrii, Francji, Holandii, Słowacji, Czech, Rosji, Danii, Ukrainy i Grecji. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Duża liczba zawodników (w poszczególnych kategoriach było ponad 40 osób i więcej) oraz fakt, że turniej jest równocześnie oficjalnym pucharem Czech sprawiło, że zdobycie medalu było sporym wyzwaniem. Sztuka ta udała się Konradowi w kat. U15 60 kg, który po czterech wygranych przed czasem walkach uległ w finale zawodnikowi z Czech zdobywając tym samym srebrny medal. Miłosz w kat. U15 46 kg udanie rozpoczął turniej wygrywając swoje pierwsze trzy walki. Niestety kontuzja kolana uniemożliwiła mu kontynuację zawodów i ostatecznie został sklasyfikowany na 9 miejscu. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Gratulujemy!

Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘCI Z OBOZU NARCIARSKIEGO BIAŁKA TATRZAŃSKA 2019

Kliknij aby przejść do galerii...

MIĘDZYNARODOWY CAMP W ELBLĄGU STYCZEŃ 2019

Nasi zawodnicy i trener Roman rozpoczęli Nowy Rok od międzynarodowych treningów w Elblągu. Camp poprowadził Damianno Marcinuzzi, wieloletni trener kadry Belgii.Zawodnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne i sprawdzali się w walkach szkoleniowych. Trener Roman natomiast udoskonalał swój warsztat trenerski.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2019

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL, A SOBIE ŻYCZYMY JAK NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSKICH WALK W WYKONANIU NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!!!!!! TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie

KONFERENCJA SZKOLENIOWO-METODYCZNA W RAWIE MAZOWIECKIEJ GRUDZIEŃ 2018

Nasz trener Roman udał się na kurs szkoleniowy dla trenerów. w kursie uczestniczyło wielu trenerów z całej Polski, byli też sędziowie. Zajęcia na szkoleniu prowadził dyrektor sportowy IJF (Międzynarodowa Federacja Judo)Daniel Lascau. Trener Roman z pewnością wzbogacił swój warsztat trenerski.

Zdjecie

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223