Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223


TURNIEJ DZIECI W ŻNINIE CZERWIEC 2019

W Żninie odbyły się Kujawsko-Pomorskie Otwarte Mistrzostwa Żnina Dzieci. Nasza pięcioosobowa ekipa spisała się bardzo dobrze w tym turnieju, ponieważ na szyjach wszystkich naszych reprezentantów zawisły medale. Złote medale z turnieju w Żninie przywieźli Maciej Osiński i Ernest Jankowiak, srebro wywalczył Piotr Wiwatowski i Eryk Hildebrandt a trzeci stopień podium Igor Zajączkowski. Gratulujemy!!!
Był to ostatni turniej przed wakacjami. Teraz przed naszymi zawodnikami obóz w Mikoszewie, wyruszamy już 22 czerwca, najlepsi młodzicy i młodziczki oraz juniorzy młodsi i juniorzy będą też trenować , w sierpniu na Zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej.
WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, ŻYCZYMY UDANYCH , POGODNYCH WAKACJI. Zapraszamy na treningi od 3 września. Do zobaczenia.

Zdjecie
Zdjecie

WĘGIERSKIE GYOR POZA MATĄ CZERWIEC 2019

Urokliwego miasta ciąg dalszy....

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WĘGIERSKIE GYOR POZA MATĄ CZERWIEC 2019

Oprócz zmagań na macie nasi zawodnicy podziwiali urokliwe miasto jakim jest Gyor.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

BARTEK WIWATOWSKI TRZECI NA PUCHARZE EUROPY W WĘGIERSKIM GYOR CZERWIEC 2019

Bartosz Wiwatowski odniósł swój pierwszy duży międzynarodowy sukces. Bartek startował w Pucharze Europy Młodzików w węgierskim Gyor i stanął na trzecim stopniu podium w kategorii do 40 kilogramów. W drodze do medalu wygrał zdecydowanie trzy pierwsze pojedynki, potem przegrał walkę półfinałową z gospodarzem, reprezentantem Węgier. W walce o brązowy medal spotkał się z bardzo wymagającym zawodnikiem z Rumunii i po emocjonującym pojedynku wygrał w dogrywce. W zawodach w Gyor wystartowali również dwaj inni zawodnicy naszego klubu Miłosz Zieliński i Konrad Borysiak. Niestety nie udało się im dojść do strefy medalowej, Konrad wywalczył 9 miejsce. Brawo Bartek !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

SERGIUSZ STAŃCZEWSKI PIERWSZY NA PUCHARZE POLSKI MŁODZIKÓW CZERWIEC GDYNIA 2019

Sergiusz Stańczewski odniósł duży sukces w Pucharze Polski Młodzików w Gdyni w kategorii 60 kilogramów. Zawodnik naszego klubu stanął w tym turnieju na najwyższym stopniu podium. W drodze do złotego medalu po emocjonujących i efektownych walkach pokonał czterech rywali, kolejno dwóch z Warszawy, dalej z Olsztyna i w finale z Sochaczewa. Gratulacje !!!!

Zdjecie

MIŁOSZ ZIELIŃSKI TRZECI W WARSZAWIE MAJ 2019

Miłosz Zieliński był naszym reprezentantem podczas turnieju w Warszawie. Nasz zawodnik walczył w kategorii do 46 kilogramów. Stoczył cztery walki z których trzy wygrał zdecydowanie w dobrym stylu przed czasem. Uległ jedynie po zaciętej walce w półfinale.Ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium.GRATULACJE!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI ORAZ OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW SZUBIN MAJ 2019 R.

W Szubinie odbyły się zawody dla dzieci i młodzików. W grupie dzieci reprezentowali nas Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów oraz Maciej Osiński w kategorii 29 kg. Miłosz po kilku efektownych walkach zakończył rywalizację na pierwszym miejscu, a Maciek stanął na trzecim stopniu podium. W Mistrzostwach Województwa Młodzików reprezentowali nas Bartek Wiwatowski, Konrad Borysiak i znowu Miłosz Zieliński. Tytuły Mistrzów Województwa wywalczyli Bartek w kategorii 42 kg. oraz Miłosz w Kategorii 46 kg., Konrad stanął na trzecim stopniu podium. GRATULACJE!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH KWIECIEŃ 2019

W Kielcach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: 50 kg. Daniel Baca, 55 kg. Sergiusz Stańczewski, 60 kg. Łukasz Przybylski, 66 kg. Michał Grubba, 73 kg. Miłosz Baca, 81kg. Jakub Nowakowski i Jakub Borysiak oraz powyżej 81 kg. Wiktor Wojtalewicz. Nasi zawodnicy stoczyli cztery emocjonujące mecze i w końcowej klasyfikacji wywalczyli, najgorsze dla sportowców, czwarte miejsce. Medal był o włos. Gdyby sędzia dokonał lepszej oceny rzutu jednego z naszych zawodników, zamiast na wazari to na ippon, nasza drużyna wróciłaby z brązowym krążkiem. Pozostaje niedosyt, ale i tak brawa dla naszych juniorów młodszych. Teraz sporo czasu, żeby montować drużynę na MP juniorów. POWODZENIA !!!

Zdjecie

ŻUKOWO CUP KWIECIEŃ 2019

W Żukowie odbył się turniej młodzików. Nasz klub reprezentowali w tym turnieju Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów oraz Konrad Borysiak w kategorii 60 kilogramów. Nasi zawodnicy spisali się na 100 procent. Obaj nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i po dobrych walkach wywalczyli złote medale. BRAWO !!!

Zdjecie

COPERNICUS CUP W TORUNIU KWECIEŃ 2019

W Toruniu odbył się ogólnopolski turniej Copernicus Cup. Był to turniej zarówno dla małych judoków jak i dla trochę większych. Nasz klub miał swoich reprezentantów we wszystkich grupach wiekowych. W grupie dzieci na trzecim stopniu podium stanął w kategorii 26 kg. Maciej Osiński, który zanotował na swoim koncie pierwsze zwycięskie walki. Drugi stopień podium wywalczył nasz niezawodny zawodnik Miłosz Zieliński, który swoje zmagania toczył w kategorii 46 kg. W grupie młodzików jak zwykle nie zawiedli Bartosz Wiwatowski, kategoria 42 kg oraz Konrad Borysiak kat. 60 kg. Obaj po efektownych walkach wywalczyli srebrne medale. W najstarszej na tych zawodach grupie wiekowej tj. juniorach młodszych nasi zawodnicy również nie zawiedli. Na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Borysiak w kat. wagowej 81 kg., który wszystkie swoje walki rozstrzygnął na swoją korzyść w świetnym stylu przed czasem. W tej samej kategorii wagowej Jakub Nowakowski wywalczył brązowy medal. Bardzo dobry występ miał również Michał Grubba, który wszedł do finału w wadze 66 kg. i ostatecznie wywalczył srebro. W kategorii 73 kg brązowy medal wywalczył Tymoteusz Stańczewski. W grupie dziewcząt nasza reprezentantka Michalina Załucka, spisała się nie gorzej niż nasi panowie i w kategorii 48 kg. stanęła na pierwszym stopniu podium. WIELKIE GRATULACJE !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223