Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617181920212223

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW I DZIECI W SŁUPSKU WRZESIEŃ 2018 ROK

W Słupsku odbył się cykliczny już XVI Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego młodzików i dzieci. W zawodach startowało ogółem 234 zawodników i zawodniczek z 29 klubów. Bardzo dobrze spisał się w tym turnieju Konrad Borysiak w kategorii 55 kilogramów, który w drodze do złotego medalu wygrał wszystkie swoje walki przed czasem. Gratulacje!!!

Zdjecie

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W BYDGOSZCZY WRZESIEŃ 2018

W Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Pomorskiego, które były również eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików. Bardzo dobrze spisali się w tych zawodach Michalina Załucka, która stanęła na najwyższym stopniu podium oraz Miłosz Baca, który wywalczył srebrny medal, Jakub Nowakowski zakończył zawody na trzecim miejscu i Julia Osowska, na szyi której zawisł również brązowy medal. Tuż za podium znalazł się Sergiusz Stańczewski. Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Rybniku.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁOCKU WRZESIEŃ 2018

W Płocku odbył się pierwszy po wakacjach turniej. Był to Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży. Bardzo dobrze spisali się Bartek Wiwatowski, który wygrał w kategorii 42 kilogramów a na trzecim stopniu podium stanął Sergiusz Stańczewski w wadze do 55 kilogramów. Przed naszymi wszystkim zawodnikami kolejne starty w różnych turniejach zarówno w kraju jak i zagranicą. Trzymamy kciuki za kolejne starty w nowym roku szkolnym!!!

Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU LETNIEGO W SZCZYRKU 23.06-3.07.2018

Kliknij aby przejść do galerii...

JUDO BALTIC CUP GDYNIA CZERWIEC 2018

W Gdyni odbył się międzynarodowy turniej, w którym wystąpili nasi juniorzy młodsi i dzieci. Pierwszego dnia w grupie wiekowej dzieci reprezentowali nas Konrad Borysiak, który po efektownie wygranych walkach wywalczył w kategorii 55 kilogramów złoty medal, Bartosz Wiwatowski stanął na drugim stopniu podium w kategorii 39 kilogramów oraz Miłosz Zieliński, na szyi którego zawisł również srebrny medal. Drugiego dnia w kategorii juniorów młodszych bardzo dobrze zaprezentował się Miłosz Baca w kategorii 73 kilogramy. W świetnym stylu dotarł do finału, gdzie uległ jednak swojemu rywalowi i uplasował się na drugim miejscu. Sukces Miłosza tym bardziej cieszy, że nasz zawodnik wiekowo jest jeszcze w młodszej grupie, więc na swojej drodze do finału pokonał starszych, bardziej doświadczonych zawodników. Brawo medaliści !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI MAJ 2018

Nasi najstarsi zawodnicy wystąpili w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Pile. Jak zwykle nie zawiodła i wróciła z medalem Natalia Pilarczyk, która wywalczyła brązowy medal. Na dobrej piątej lokacie uplasował się Wojciech Kochanowicz, który po raz pierwszy znalazł się w czołowej piątce podczas imprezy mistrzowskiej, Gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR EUROPY MŁODZIKÓW W WĘGIERSKIM GYOR CZERWIEC 2018

Niestety nie powiodło się naszym młodzikom podczas bardzo silnie obsadzonego Pucharu Europy na Węgrzech. Najwyżej z trójki naszych reprezentantów znalazł się Bartek Wiwatowski w kategorii 40 kilogramów, który zajął 9 miejsce. Dwaj pozostali zawodnicy Konrad Borysiak i Sergiusz Stańczewski przegrali swoje pierwsze pojedynki. Myślimy jednak, że start w tak prestiżowej imprezie na pewno zaprocentuje w przyszłości naszym debiutantom. Głowy do góry chłopcy i dalej do pracy !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI W OLSZTYNIE MAJ 2018

W Olsztynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna Młodzików i Dzieci - XI Memoriał im. Józefa Matrackiego. W tych zawodach reprezentował nas Konrad Borysiak w kategorii 55 kilogramów. Konrad stoczył w Olsztynie bardzo dobre walki w swojej drodze po złoty medal pokonując w walce finałowej zawodnika z Rosji. Brawka dla Konrada!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE MAJ 2018

W Szubinie odbył się turniej dzieci i młodzików. Tego jeszcze nie było - na pięciu startujących zawodników wszyscy wrócili do Torunia ze złotymi medalami. W grupie dzieci reprezentowali nas Piotr Wiwatowski w kategorii najmłodszej w wadze 40 kg i Konrad Borysiak w najstarszej grupie dzieci w wadze 55 kg. Obaj w super stylu wygrali wszystkie swoje walki przed czasem i stanęli na najwyższym podium. W grupie młodzików nie mieli sobie równych Sergiusz Stańczewski w wadze do 50 kg., Tymoteusz Stańczewski w kategorii wagowej do 66 kg. oraz Jakub Nowakowski w wadze do 81 kg. Wielkie gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO KWIECIEŃ 2018

W Gdańsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików. Świetnie spisali się podczas tego turnieju nasi zawodnicy, wszyscy startujący wrócili z tych zawodów z medalami. Michalina Załucka w kategorii 44 kilogramy wywalczyła złoty medal, również złote medale zawisły na szyjach Sergiusza Stańczewskiego (kategoria 55 kilogramów) i Jakuba Nowakowskiego (kategoria 81 kilogramów). Srebrny medal przypadł po bardzo dobrych walkach Tymoteuszowi Stańczewskiemu w kategorii 66 kilogramów. Wielkie gratulacje!!!