Aktualności

Przejdź do strony - 1234567891011121314151617


TRENINGI W STYCZNIU

Niestety ograniczenia dotyczące sportu dzieci i młodzieży zostały przedłużone do końca stycznia w związku z tym pozostawiamy harmonogram treningów tak jak podczas ferii tzn. zajęcia dla dzieci 10-letnich i starszych. Jeżeli chodzi o składkę członkowską za miesiąc styczeń dla dzieci nie mogących uczestniczyć w zajęciach, prosimy o wpłatę według Państwa uznania, niestety aby klub mógł podtrzymywać działalność potrzebne są wpłaty naszych klubowiczów.
Dziękujemy za zrozumienie, pozdrawiamy. Trenerzy

Zdjecie

TRENINGI PODCZAS FERII

W okresie ferii tj. od 4 stycznia do 17 stycznia zapraszamy na zajęcia zawodników urodzonych w 2011 roku i starszych. Nasi najmłodsi zawodnicy w okresie ferii niestety nie mogą uczestniczyć w treningach, ich zapraszamy, o ile nic się nie zmieni,od 18 stycznia. W okresie ferii zmienia się harmonogram treningów. Osoby trenujące w poniedziałki i środy zapraszamy na zajęcia w godzinach od 17:45-18:30 a zawodników którzy trenują we wtorki i czwartki zapraszamy we wtorki17:00-18:10 a w czwartki od 17-18:00. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 608459663. Pozdrawiamy trenerzy

DOSIEGO ROKU 2021

WSZYSTKIM NASZYM KLUBOWICZOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU 2021!!!

Zdjecie

Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci w Szubinie grudzień 2020

W Szubinie jak co roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci. Nasi najmłodsi trzykrotnie stawali na podium.
W kat. 66 kilogramów zwyciężył Julian Suplicki, na drugim stopniu podium w wadze do 32 kilogramów stanął Maciej Osiński, a brązowy medal z Szubina przywiozła Wiktoria Ryfka. W kategorii młodzików i młodziczek nasz klub nie miał sobie równych. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy pierwsze miejsce w województwie. Na ten sukces złożyły się sukcesy indywidualne naszych zawodników. Złote medale zawisły na szyjach Miłosza Zielińskiego, Mateusza Rek-Morawskiego i Maji Siemienieckiej. Ze srebrnymi medalami wrócili do Torunia Natasza Kasprzyk i Wiktor Suplicki, a trzecie miejsca wywalczyli Ernest Jankowiak i Antoni Jędrzejewski. Jako sędziowie świetnie spisali się Kuba Nowakowski i Bartek Wiwatowski, którzy wcześniej odebrali nagrody za zdobyte medale w Mistrzostwach Polski w bieżącym roku. Nagrodzony został też trener Roman za wybitne osiągnięcia trenerskie w 2020 roku. Wielkie gratulacje dla NASZEJ EKIPY!!!

Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS CUP TORUŃ LISTOPAD 2020

W Toruniu odbył się jak co roku Copernicus Cup, w którym nasi młodzicy i juniorzy młodsi startowali z dużym powodzeniem. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Nowakowski w grupie juniorów młodszych, w kategorii 90 kilogramów oraz Konrad Borysiak w grupie młodzików, w kategorii 66 kilogramów. Ponadto w grupie juniorów młodszych drugie miejsce zajął Sergiusz Stańczewski, a na trzecim stopniu podium stanął Konrad Borysiak, którego był to drugi medal w tym turnieju, tym razem w starszej grupie wiekowej. Dodatkowo wśród młodzików na podium stanęli również Miłosz Zieliński w kategorii 60 kilogramów - II miejsce, Bartosz Mach - II miejsce w kategorii 50 kilorgamów oraz Mateusz Rek-Morawski - III miejsce w wadze do 73 kilogramów. Gratulacje!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY grudzień 2020

W Bydgoszczy nasi najmłodsi zawodnicy startowali w turnieju dzieci. Najlepiej zaprezentował się Ernest Jankowiak, który nie miał sobie równych w kategorii do 60 kilogramów. Zwyciężył zdecydowanie trzy pojedynki i stanął na najwyższym stopniu podium. Poza tym z medalami wrócili do Torunia Maja Siemieniecka - brąz, Martyna Parchimowicz - brąz, Julian Suplicki - srebro i Emilian Suplicki - brąz. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

DWA TYTUŁY WICEMISTRZÓW POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAMOŚCIU PAŹDZIERNIK 2020

Zawodnicy naszego klubu wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo, zaliczanej jako Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Ekipa Kodokanu zaprezentowała się wyśmienicie w tej imprezie przywożąc z Zamościa dwa srebrne medale. Wicemistrzami Polski zostali Jakub Nowakowski (kat. -90 kg) oraz Bartosz Wiwatowski (kat. -50 kg). Obaj spisywali się bardzo dobrze w walkach eliminacyjnych, podczas których nie obyło się jednak bez ogromnych emocji. Przede wszystkim walki półfinałowe były trudnymi i bardzo wyrównanymi pojedynkami. Jakub wygrał swój pojedynek w dogrywce, a Bartek pod koniec regulaminowego czasu. W pojedynkach finałowych, nie będąc ich faworytami, obaj byli blisko sprawienia niespodzianki. Kuba złapał swojego przeciwnika w trzymanie, lecz niestety nie zdołał wykonać tej techniki w czasie umożliwiającym zdobycie punktów. Bartek z kolei popisał się w finale efektownym rzutem, który mógł być oceniony przez sędziów jako technika kończąca walkę przed czasem. Sędziowie podjęli inną decyzję i ocenili ją na wazari. Nie wystarczyło to jednak do wygrania pojedynku. Pozostał pewien niedosyt, ale na pewno zmotywuje on chłopaków do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. W turnieju reprezentowali nas również Zuzanna Urbanowicz (kat. -48 kg) i Sergiusz Stańczewski (kat. -60 kg), oboje zakończyli turniej na dobrych, punktowanych siódmych lokatach. WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁE CZWÓRKI!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIASECZNIE WRZESIEŃ 2020

W Piasecznie odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych. Była to pierwsza ogólnopolska impreza w tej grupie wiekowej po przerwie spowodowanej pandemią. Dwóch naszych zawodników przywiozło z tego turnieju brązowe medale. Bartosz Wiwatowski w kategorii 50 kilogramów oraz Jakub Nowakowski kategoria 90 kilogramów.Obaj zawodnicy świetnie walczyli odnosząc kilka efektownych zwycięstw co zaprowadziło ich na trzeci stopień podium. Tym samym zapewnili sobie start w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się pod koniec miesiąca w Zamościu. GRATULACJE !!!

Zdjecie

OFERTA OBÓZ LETNI 2021 MIKOSZEWO

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OBOZU W MIKOSZEWIE. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA ZAŁĄCZONYM ZDJĘCIU.

Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW W SŁUPSKU WRZESIEŃ 2020

W Słupsku odbył się turniej międzynarodowy młodzików. Nasza trzyosobowa ekipa spisała się wyśmienicie w tych zawodach. W turnieju walczył Bartek Wiwatowski, który wystąpił w dwóch kategoriach - swojej do 50 kilogramów i wagę wyżej do 55 kilogramów. W obu kategoriach Bartek nie dał szans swoim rywalom zwyciężając wszystkie swoje walki i dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium. W kategorii do 60 kilogramów równie znakomicie walczył Miłosz Zieliński który po zwycięstwie we wszystkich swoich walkach zabrał ze Słupska złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się także Konrad Borysiak który w kategorii 66 kilogramów zwyciężył swoje wszystkie pojedynki z wyjątkiem pojedynku finałowego co dało mu srebrny medal. Na turnieju w Słupsku był przyznawany puchar dla najlepszego zawodnika turnieju który przyjechał również do naszego klubu z Bartkiem Wiwatowskim. Kryterium przyznania pucharu była ilość wygranych przed czasem walk, których Bartek miał na swoim koncie sześć. Wielkie gratulacje dla naszych MISTRZÓW!!!

Zdjecie
Zdjecie

Wyświetl stare artykuły...


Przejdź do strony - 1234567891011121314151617