Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718


MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁOCKU WRZESIEŃ 2018

W Płocku odbył się pierwszy po wakacjach turniej. Był to Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży. Bardzo dobrze spisali się Bartek Wiwatowski, który wygrał w kategorii 42 kilogramów a na trzecim stopniu podium stanął Sergiusz Stańczewski w wadze do 55 kilogramów. Przed naszymi wszystkim zawodnikami kolejne starty w różnych turniejach zarówno w kraju jak i zagranicą. Trzymamy kciuki za kolejne starty w nowym roku szkolnym!!!

Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU LETNIEGO W SZCZYRKU 23.06-3.07.2018

Kliknij aby przejść do galerii...

JUDO BALTIC CUP GDYNIA CZERWIEC 2018

W Gdyni odbył się międzynarodowy turniej, w którym wystąpili nasi juniorzy młodsi i dzieci. Pierwszego dnia w grupie wiekowej dzieci reprezentowali nas Konrad Borysiak, który po efektownie wygranych walkach wywalczył w kategorii 55 kilogramów złoty medal, Bartosz Wiwatowski stanął na drugim stopniu podium w kategorii 39 kilogramów oraz Miłosz Zieliński, na szyi którego zawisł również srebrny medal. Drugiego dnia w kategorii juniorów młodszych bardzo dobrze zaprezentował się Miłosz Baca w kategorii 73 kilogramy. W świetnym stylu dotarł do finału, gdzie uległ jednak swojemu rywalowi i uplasował się na drugim miejscu. Sukces Miłosza tym bardziej cieszy, że nasz zawodnik wiekowo jest jeszcze w młodszej grupie, więc na swojej drodze do finału pokonał starszych, bardziej doświadczonych zawodników. Brawo medaliści !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI MAJ 2018

Nasi najstarsi zawodnicy wystąpili w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Pile. Jak zwykle nie zawiodła i wróciła z medalem Natalia Pilarczyk, która wywalczyła brązowy medal. Na dobrej piątej lokacie uplasował się Wojciech Kochanowicz, który po raz pierwszy znalazł się w czołowej piątce podczas imprezy mistrzowskiej, Gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR EUROPY MŁODZIKÓW W WĘGIERSKIM GYOR CZERWIEC 2018

Niestety nie powiodło się naszym młodzikom podczas bardzo silnie obsadzonego Pucharu Europy na Węgrzech. Najwyżej z trójki naszych reprezentantów znalazł się Bartek Wiwatowski w kategorii 40 kilogramów, który zajął 9 miejsce. Dwaj pozostali zawodnicy Konrad Borysiak i Sergiusz Stańczewski przegrali swoje pierwsze pojedynki. Myślimy jednak, że start w tak prestiżowej imprezie na pewno zaprocentuje w przyszłości naszym debiutantom. Głowy do góry chłopcy i dalej do pracy !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI W OLSZTYNIE MAJ 2018

W Olsztynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna Młodzików i Dzieci - XI Memoriał im. Józefa Matrackiego. W tych zawodach reprezentował nas Konrad Borysiak w kategorii 55 kilogramów. Konrad stoczył w Olsztynie bardzo dobre walki w swojej drodze po złoty medal pokonując w walce finałowej zawodnika z Rosji. Brawka dla Konrada!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE MAJ 2018

W Szubinie odbył się turniej dzieci i młodzików. Tego jeszcze nie było - na pięciu startujących zawodników wszyscy wrócili do Torunia ze złotymi medalami. W grupie dzieci reprezentowali nas Piotr Wiwatowski w kategorii najmłodszej w wadze 40 kg i Konrad Borysiak w najstarszej grupie dzieci w wadze 55 kg. Obaj w super stylu wygrali wszystkie swoje walki przed czasem i stanęli na najwyższym podium. W grupie młodzików nie mieli sobie równych Sergiusz Stańczewski w wadze do 50 kg., Tymoteusz Stańczewski w kategorii wagowej do 66 kg. oraz Jakub Nowakowski w wadze do 81 kg. Wielkie gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO KWIECIEŃ 2018

W Gdańsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików. Świetnie spisali się podczas tego turnieju nasi zawodnicy, wszyscy startujący wrócili z tych zawodów z medalami. Michalina Załucka w kategorii 44 kilogramy wywalczyła złoty medal, również złote medale zawisły na szyjach Sergiusza Stańczewskiego (kategoria 55 kilogramów) i Jakuba Nowakowskiego (kategoria 81 kilogramów). Srebrny medal przypadł po bardzo dobrych walkach Tymoteuszowi Stańczewskiemu w kategorii 66 kilogramów. Wielkie gratulacje!!!

Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS JUDO CUP TORUŃ KWIECIEŃ 2018

W Toruniu odbył się ogólnopolski turniej, w którym nasi zawodnicy z dużym powodzeniem zaprezentowali się w różnych grupach wiekowych. W grupie najmłodszych dzieci złoty medal wywalczył Piotr Wiwatowski, który w swej drodze do złota zwyciężył cztery pojedynki. W grupie dzieci najstarszych rocznik 2005-2006 bardzo dobrze spisał się Konrad Borysiak, który nie dał szans swoim rywalom w wadze do 50 kilogramów i zdobył złoty medal. Świetnie spisali się również zawodnicy w kategorii wagowej do 42 kilogramów, gdzie na drugim stopniu podium stanął Antoni Jędrzejewski, a na trzecim Miłosz Zieliński. W grupie dziewcząt rocznik 2005-2006, bardzo dobrze walczyła Natalia Wawrzyniak, której przypadł brązowy medal. Swoim debiutem na zawodach mogą też pochwalić się Mikołaj Gzubicki, Krzysztof Baudzis oraz Nikola Iwicka. Naszym debiutantom nie udało się wywalczyć medalu, ale walczyli bardzo dzielnie i powygrywali swoje pierwsze pojedynki. Do udanych startów należy także zaliczyć występ Mikołaja Krawczuka w grupie wiekowej dzieci rocznik 2007-2008, który w bardzo licznej kategorii wagowej, po zwycięstwie w czterech walkach i dwóch przegranych pojedynkach uplasował się na siódmym miejscu. Siódme miejsce przypadło też Konstantemu Żakowieckiemu, który stoczył cztery pojedynki z czego dwa wygrał. W grupie wiekowej młodzików nasi zawodnicy spisywali się równie wyśmienicie. Złoty medal wywalczył Jakub Nowakowski, brązowy Sergiusz Stańczewski i Miłosz Baca, a nasza młodziczka Michalina Załucka najpierw stoczyła pojedynki w swojej kategorii wagowej do 44 kilogramów i wywalczyła srebrny medal, ale nie przestraszyła się też rywalek wyższej kategorii do 48 kilogramów i tam udało jej się stanąć na trzecim stopniu podium. W najstarszej grupie wiekowej tego turnieju tj. juniorach młodszych, zawodnicy Kodokanu także pokazali bardzo dobrą formę. W kategorii 66 kilogramów złoty medal po świetnych walkach wywalczył Jakub Borysiak, a tuż za podium uplasował się Kajetan Kasprzyk. W kategorii 60 kilogramów w finale znalazł się Michał Grubba, który po dobrych walkach ostatecznie zdobył srebrny medal. Nasi dwaj najlepsi młodzicy, medaliści Mistrzostw Polski, Miłosz Baca i Jakub Nowakowski, wystartowali również w grupie juniorów młodszych i w tej starszej grupie spisali się bardzo dobrze. Miłosz wygrał kategorię do 73 kilogramów, a Jakub był trzeci w wadze do 81 kilogramów. Medale naszych wszystkich zawodników pozwoliły stanąć na drugim stopniu podium w klasyfikacji drużynowej turnieju, co nagrodzone zostało pięknym pucharem. Brawa dla wszystkich !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

NAGRODY OD PREZYDENTA TORUNIA DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW MARZEC 2018

Prezydent Torunia jak co roku wyróżnił nagrodami pieniężnymi najlepszych sportowców naszego miasta za wyniki osiągnięte w minionym sezonie. W tym roku wśród najlepszych znaleźli się nasi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików, Miłosz Baca i Jakub Nowakowski. Przypomnijmy, że Miłosz w ubiegłym roku wywalczył tytuł Mistrza Polski, a Jakub zdobył na tych samych mistrzostwach brązowy medal. Brawo chłopcy, w tym roku też czekamy na medale z imprezy mistrzowskiej i nie tylko!!!

Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718