Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718


WĘGIERSKIE GYOR POZA MATĄ CZERWIEC 2019

Oprócz zmagań na macie nasi zawodnicy podziwiali urokliwe miasto jakim jest Gyor.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

BARTEK WIWATOWSKI TRZECI NA PUCHARZE EUROPY W WĘGIERSKIM GYOR CZERWIEC 2019

Bartosz Wiwatowski odniósł swój pierwszy duży międzynarodowy sukces. Bartek startował w Pucharze Europy Młodzików w węgierskim Gyor i stanął na trzecim stopniu podium w kategorii do 40 kilogramów. W drodze do medalu wygrał zdecydowanie trzy pierwsze pojedynki, potem przegrał walkę półfinałową z gospodarzem, reprezentantem Węgier. W walce o brązowy medal spotkał się z bardzo wymagającym zawodnikiem z Rumunii i po emocjonującym pojedynku wygrał w dogrywce. W zawodach w Gyor wystartowali również dwaj inni zawodnicy naszego klubu Miłosz Zieliński i Konrad Borysiak. Niestety nie udało się im dojść do strefy medalowej, Konrad wywalczył 9 miejsce. Brawo Bartek !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

SERGIUSZ STAŃCZEWSKI PIERWSZY NA PUCHARZE POLSKI MŁODZIKÓW CZERWIEC GDYNIA 2019

Sergiusz Stańczewski odniósł duży sukces w Pucharze Polski Młodzików w Gdyni w kategorii 60 kilogramów. Zawodnik naszego klubu stanął w tym turnieju na najwyższym stopniu podium. W drodze do złotego medalu po emocjonujących i efektownych walkach pokonał czterech rywali, kolejno dwóch z Warszawy, dalej z Olsztyna i w finale z Sochaczewa. Gratulacje !!!!

Zdjecie

MIŁOSZ ZIELIŃSKI TRZECI W WARSZAWIE MAJ 2019

Miłosz Zieliński był naszym reprezentantem podczas turnieju w Warszawie. Nasz zawodnik walczył w kategorii do 46 kilogramów. Stoczył cztery walki z których trzy wygrał zdecydowanie w dobrym stylu przed czasem. Uległ jedynie po zaciętej walce w półfinale.Ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium.GRATULACJE!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI ORAZ OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW SZUBIN MAJ 2019 R.

W Szubinie odbyły się zawody dla dzieci i młodzików. W grupie dzieci reprezentowali nas Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów oraz Maciej Osiński w kategorii 29 kg. Miłosz po kilku efektownych walkach zakończył rywalizację na pierwszym miejscu, a Maciek stanął na trzecim stopniu podium. W Mistrzostwach Województwa Młodzików reprezentowali nas Bartek Wiwatowski, Konrad Borysiak i znowu Miłosz Zieliński. Tytuły Mistrzów Województwa wywalczyli Bartek w kategorii 42 kg. oraz Miłosz w Kategorii 46 kg., Konrad stanął na trzecim stopniu podium. GRATULACJE!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH KWIECIEŃ 2019

W Kielcach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: 50 kg. Daniel Baca, 55 kg. Sergiusz Stańczewski, 60 kg. Łukasz Przybylski, 66 kg. Michał Grubba, 73 kg. Miłosz Baca, 81kg. Jakub Nowakowski i Jakub Borysiak oraz powyżej 81 kg. Wiktor Wojtalewicz. Nasi zawodnicy stoczyli cztery emocjonujące mecze i w końcowej klasyfikacji wywalczyli, najgorsze dla sportowców, czwarte miejsce. Medal był o włos. Gdyby sędzia dokonał lepszej oceny rzutu jednego z naszych zawodników, zamiast na wazari to na ippon, nasza drużyna wróciłaby z brązowym krążkiem. Pozostaje niedosyt, ale i tak brawa dla naszych juniorów młodszych. Teraz sporo czasu, żeby montować drużynę na MP juniorów. POWODZENIA !!!

Zdjecie

ŻUKOWO CUP KWIECIEŃ 2019

W Żukowie odbył się turniej młodzików. Nasz klub reprezentowali w tym turnieju Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów oraz Konrad Borysiak w kategorii 60 kilogramów. Nasi zawodnicy spisali się na 100 procent. Obaj nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i po dobrych walkach wywalczyli złote medale. BRAWO !!!

Zdjecie

COPERNICUS CUP W TORUNIU KWECIEŃ 2019

W Toruniu odbył się ogólnopolski turniej Copernicus Cup. Był to turniej zarówno dla małych judoków jak i dla trochę większych. Nasz klub miał swoich reprezentantów we wszystkich grupach wiekowych. W grupie dzieci na trzecim stopniu podium stanął w kategorii 26 kg. Maciej Osiński, który zanotował na swoim koncie pierwsze zwycięskie walki. Drugi stopień podium wywalczył nasz niezawodny zawodnik Miłosz Zieliński, który swoje zmagania toczył w kategorii 46 kg. W grupie młodzików jak zwykle nie zawiedli Bartosz Wiwatowski, kategoria 42 kg oraz Konrad Borysiak kat. 60 kg. Obaj po efektownych walkach wywalczyli srebrne medale. W najstarszej na tych zawodach grupie wiekowej tj. juniorach młodszych nasi zawodnicy również nie zawiedli. Na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Borysiak w kat. wagowej 81 kg., który wszystkie swoje walki rozstrzygnął na swoją korzyść w świetnym stylu przed czasem. W tej samej kategorii wagowej Jakub Nowakowski wywalczył brązowy medal. Bardzo dobry występ miał również Michał Grubba, który wszedł do finału w wadze 66 kg. i ostatecznie wywalczył srebro. W kategorii 73 kg brązowy medal wywalczył Tymoteusz Stańczewski. W grupie dziewcząt nasza reprezentantka Michalina Załucka, spisała się nie gorzej niż nasi panowie i w kategorii 48 kg. stanęła na pierwszym stopniu podium. WIELKIE GRATULACJE !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W JEZIERZYCACH MARZEC 2019

Nasi juniorzy młodsi wystąpili w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest rangi Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Po emocjonujących pojedynkach awans do turnieju mistrzowskiego uzyskali: Michalina Załucka -II miejsce, Jakub Borysiak -II miejsce, Michał Grubba -II miejsce, Miłosz Baca -II miejsce, Jakub Nowakowski -III miejsce oraz Wiktor Wojtalewicz -III miejsce. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży odbędzie się w kwietniu w Kielcach. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!!!

Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MIĘDZYNARODOWY WIELKOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH SUCHY LAS MARZEC 2019

W Suchym Lesie odbył się Puchar Polski Młodzików oraz Turniej Międzynarodowy dla Juniorów Młodszych. Niestety naszym młodzikom nie udało się stanąć na podium w tym turnieju, jednak nie sprzedali łatwo skóry. W wadze do 42 kilogramów po czterech zwycięstwach i dwóch porażkach tuż za podium na piątym miejscu uplasował się Bartosz Wiwatowski. Siódmą lokatę, z takim samym bilansem walk, wywalczył Sergiusz Stańczewski w kategorii 60 kilogramów. W tej samej kategorii dziewiąte miejsce zajął Konrad Borysiak, który zwyciężył trzy pojedynki, a uległ dwóm swoim rywalom. Z identycznym bilansem jak Konrad zakończył zawody Miłosz Zieliński w kategorii 46 kilogramów. Humory poprawili nam juniorzy młodsi w kategorii 81 kilogramów. Bardzo dobrze zawalczył w nowej kategorii wagowej Jakub Borysiak, który zwyciężył wszystkie swoje pojedynki i został zwycięzcą tego turnieju. Występ Jakuba zasługuje na duże uznanie, ponieważ Kuba stanął na najwyższym stopniu podium po dłuższym czasie. Walczył bardzo dobrze bez kompleksów, stosując w swoich walkach skutecznie różne techniki i pokonując rywali, z którymi wcześniej zdarzało mu się przegrać. Brązowy medal zawisł na szyi Jakuba Nowakowskiego. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718