Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718


TRENINGI PODCZAS FERII

W okresie ferii tj. od 4 stycznia do 17 stycznia zapraszamy na zajęcia zawodników urodzonych w 2011 roku i starszych. Nasi najmłodsi zawodnicy w okresie ferii niestety nie mogą uczestniczyć w treningach, ich zapraszamy, o ile nic się nie zmieni,od 18 stycznia. W okresie ferii zmienia się harmonogram treningów. Osoby trenujące w poniedziałki i środy zapraszamy na zajęcia w godzinach od 17:45-18:30 a zawodników którzy trenują we wtorki i czwartki zapraszamy we wtorki17:00-18:10 a w czwartki od 17-18:00. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 608459663. Pozdrawiamy trenerzy

DOSIEGO ROKU 2021

WSZYSTKIM NASZYM KLUBOWICZOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU 2021!!!

Zdjecie

Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci w Szubinie grudzień 2020

W Szubinie jak co roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików oraz Turniej Dzieci. Nasi najmłodsi trzykrotnie stawali na podium.
W kat. 66 kilogramów zwyciężył Julian Suplicki, na drugim stopniu podium w wadze do 32 kilogramów stanął Maciej Osiński, a brązowy medal z Szubina przywiozła Wiktoria Ryfka. W kategorii młodzików i młodziczek nasz klub nie miał sobie równych. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy pierwsze miejsce w województwie. Na ten sukces złożyły się sukcesy indywidualne naszych zawodników. Złote medale zawisły na szyjach Miłosza Zielińskiego, Mateusza Rek-Morawskiego i Maji Siemienieckiej. Ze srebrnymi medalami wrócili do Torunia Natasza Kasprzyk i Wiktor Suplicki, a trzecie miejsca wywalczyli Ernest Jankowiak i Antoni Jędrzejewski. Jako sędziowie świetnie spisali się Kuba Nowakowski i Bartek Wiwatowski, którzy wcześniej odebrali nagrody za zdobyte medale w Mistrzostwach Polski w bieżącym roku. Nagrodzony został też trener Roman za wybitne osiągnięcia trenerskie w 2020 roku. Wielkie gratulacje dla NASZEJ EKIPY!!!

Zdjecie
Zdjecie

COPERNICUS CUP TORUŃ LISTOPAD 2020

W Toruniu odbył się jak co roku Copernicus Cup, w którym nasi młodzicy i juniorzy młodsi startowali z dużym powodzeniem. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Nowakowski w grupie juniorów młodszych, w kategorii 90 kilogramów oraz Konrad Borysiak w grupie młodzików, w kategorii 66 kilogramów. Ponadto w grupie juniorów młodszych drugie miejsce zajął Sergiusz Stańczewski, a na trzecim stopniu podium stanął Konrad Borysiak, którego był to drugi medal w tym turnieju, tym razem w starszej grupie wiekowej. Dodatkowo wśród młodzików na podium stanęli również Miłosz Zieliński w kategorii 60 kilogramów - II miejsce, Bartosz Mach - II miejsce w kategorii 50 kilorgamów oraz Mateusz Rek-Morawski - III miejsce w wadze do 73 kilogramów. Gratulacje!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY grudzień 2020

W Bydgoszczy nasi najmłodsi zawodnicy startowali w turnieju dzieci. Najlepiej zaprezentował się Ernest Jankowiak, który nie miał sobie równych w kategorii do 60 kilogramów. Zwyciężył zdecydowanie trzy pojedynki i stanął na najwyższym stopniu podium. Poza tym z medalami wrócili do Torunia Maja Siemieniecka - brąz, Martyna Parchimowicz - brąz, Julian Suplicki - srebro i Emilian Suplicki - brąz. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

DWA TYTUŁY WICEMISTRZÓW POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAMOŚCIU PAŹDZIERNIK 2020

Zawodnicy naszego klubu wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo, zaliczanej jako Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Ekipa Kodokanu zaprezentowała się wyśmienicie w tej imprezie przywożąc z Zamościa dwa srebrne medale. Wicemistrzami Polski zostali Jakub Nowakowski (kat. -90 kg) oraz Bartosz Wiwatowski (kat. -50 kg). Obaj spisywali się bardzo dobrze w walkach eliminacyjnych, podczas których nie obyło się jednak bez ogromnych emocji. Przede wszystkim walki półfinałowe były trudnymi i bardzo wyrównanymi pojedynkami. Jakub wygrał swój pojedynek w dogrywce, a Bartek pod koniec regulaminowego czasu. W pojedynkach finałowych, nie będąc ich faworytami, obaj byli blisko sprawienia niespodzianki. Kuba złapał swojego przeciwnika w trzymanie, lecz niestety nie zdołał wykonać tej techniki w czasie umożliwiającym zdobycie punktów. Bartek z kolei popisał się w finale efektownym rzutem, który mógł być oceniony przez sędziów jako technika kończąca walkę przed czasem. Sędziowie podjęli inną decyzję i ocenili ją na wazari. Nie wystarczyło to jednak do wygrania pojedynku. Pozostał pewien niedosyt, ale na pewno zmotywuje on chłopaków do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. W turnieju reprezentowali nas również Zuzanna Urbanowicz (kat. -48 kg) i Sergiusz Stańczewski (kat. -60 kg), oboje zakończyli turniej na dobrych, punktowanych siódmych lokatach. WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁE CZWÓRKI!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIASECZNIE WRZESIEŃ 2020

W Piasecznie odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych. Była to pierwsza ogólnopolska impreza w tej grupie wiekowej po przerwie spowodowanej pandemią. Dwóch naszych zawodników przywiozło z tego turnieju brązowe medale. Bartosz Wiwatowski w kategorii 50 kilogramów oraz Jakub Nowakowski kategoria 90 kilogramów.Obaj zawodnicy świetnie walczyli odnosząc kilka efektownych zwycięstw co zaprowadziło ich na trzeci stopień podium. Tym samym zapewnili sobie start w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się pod koniec miesiąca w Zamościu. GRATULACJE !!!

Zdjecie

OFERTA OBÓZ LETNI 2021 MIKOSZEWO

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OBOZU W MIKOSZEWIE. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA ZAŁĄCZONYM ZDJĘCIU.

Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW W SŁUPSKU WRZESIEŃ 2020

W Słupsku odbył się turniej międzynarodowy młodzików. Nasza trzyosobowa ekipa spisała się wyśmienicie w tych zawodach. W turnieju walczył Bartek Wiwatowski, który wystąpił w dwóch kategoriach - swojej do 50 kilogramów i wagę wyżej do 55 kilogramów. W obu kategoriach Bartek nie dał szans swoim rywalom zwyciężając wszystkie swoje walki i dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium. W kategorii do 60 kilogramów równie znakomicie walczył Miłosz Zieliński który po zwycięstwie we wszystkich swoich walkach zabrał ze Słupska złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się także Konrad Borysiak który w kategorii 66 kilogramów zwyciężył swoje wszystkie pojedynki z wyjątkiem pojedynku finałowego co dało mu srebrny medal. Na turnieju w Słupsku był przyznawany puchar dla najlepszego zawodnika turnieju który przyjechał również do naszego klubu z Bartkiem Wiwatowskim. Kryterium przyznania pucharu była ilość wygranych przed czasem walk, których Bartek miał na swoim koncie sześć. Wielkie gratulacje dla naszych MISTRZÓW!!!

Zdjecie
Zdjecie

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO- WYBORCZE

Zarząd UKS Kodokan uchwałą nr 3/08/2020 z dnia 31.08.2020 na podstawie § 19 pkt 2 i § 20 pkt 2 Statutu zwołuje na dzień 24.09.2020 o godz. 18:00 w pierwszym terminie i o godz.18.15 w drugim terminie Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze które odbędzie się w naszym klubie.

Miejscem Zebrania będzie stołówka Szkoły nr 6 w Toruniu
Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego UKS KODOKAN.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania.
3. Wybór Komisji Mandatowo-Skrótacyjnej (której zadaniem jest sprawdzenie liczby uczestniczących członków i która przeprowadza głosowania, oblicza i podaje wyniki głosowań)oraz Komisji Uchwał i Wniosków(która przygotowuje projekty uchwał i wniosków
4. Sprawozdanie Zarządu z działalności za okres sprawozdawczy 2016-20
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
6. Dyskusja.
7. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.
8. Wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjne.
9. Ukonstytuowanie się nowego Zarządu.
10. Zakończenie Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego UKS KODOKAN.
Pozdrawiamy Zarząd UKS Kodokan Toruń


Przejdź do strony - 123456789101112131415161718