Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718


Turniej Dzieci w Grudziądzu kwiecień 2017

W Grudziądzu odbył się turniej dla dzieci. Nasi zawodnicy jak zwykle z tej imprezy przywieźli medale. Choć ekipa z naszego klubu nie była liczna ale na czterech startujących zawodników trzech wróciło z medalami. Złote medale zdobyli Piotr Wiwatowski, najmłodszy w naszej ekipie oraz Oskar Domachowski. Trzecie miejsce wywalczył natomiast Konrad Borysiak. Brawo chłopcy !!! Na zdjęciu nasz najmłodszy reprezentant.

Zdjecie

Copernicus Cup kwiecień 2017

W Toruniu odbył się bardzo silnie obsadzony międzynarodowy turniej w którym nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze w dwóch grupach wiekowych. W grupie dzieci złote medale wywalczyli: Bartosz Wiwatowski, Natalia Wawrzyniak i Oskar Domachowski a brązowe medale zawisły na szyjach Antka Jędrzejewskiego i Olafa dobrzyńskiego. W kategorii młodziczek i młodzików na najwyższym stopniu podium stanęli: Tymoteusz Stanczewski i Miłosz Baca , srebrne medale wywalczyli Jakub Nowakowski i Michalina Załucka a brązowe krążki odebrały Julia Osowska i Laura Małek.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Międzynarodowy Turniej Dzieci w Bydgoszczy kwiecień 2017

W Bydgoszczy odbył się bardzo silnie obsadzony turniej dla dzieci. Oprócz licznych polskich ekip na starcie turnieju stanęła również ekipa z Rosji. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tych zawodach pięciokrotnie stając na podium:

I miejsce Natalia Wawrzyniak
II miejsce Bartosz Wiwatowski
II Miejsce Olaf Dobrzyński
III miejsce Konrad Borysiak
III miejsce Martyna Parchimowicz
Wielkie gratulacje!
Na zdjęcia złota i srebrni medaliści

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie


Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Suchym Lesie marzec 2017

Jakub Nowakowski wywalczył brązowy medal podczas Pucharu Polski Młodzików w Suchym Lesie. Kuba zwyciężył trzy walki, przegrał tylko walkę półfinałową. Dodatkowo należy pochwalić naszego zawodnika ponieważ walczył bardzo efektownie i skutecznie w parterze, wygrywając swoje walki przez dźwignie. Brawo Jakub !!!

Zdjecie

NASI ZAWODNICY STYPENDYSTAMI PREZYDENTA MIASTA TORUNIA

Nasi najlepsi zawodnicy otrzymali stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe. W gronie nagrodzonych znaleźli się Daniel Moskal, Eliza Mioducka i Natalia Pilarczyk. Nominacje do stypendium zostały wręczone na uroczystej gali. Gratulujemy !!!

Zdjecie

Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików i Młodziczek Gdańsk 2017

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących lokatach:
I miejsce Michalina Załucka
I miejsce Jakub Nowakowski
II miejsce Weronika Dąbrowska
III miejsce Martyna Radke
III miejsce Michał Grubba
Gratulujemy !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

CAMP Z WALDEMAREM LEGIENIEM styczeń 2017

W Elblągu odbył się CAMP podczas którego treningi prowadził dwukrotny Mistrz Olimpijski w Judo Waldemar Legień. Nasi zawodnicy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w treningach prowadzonych przez Mistrza. Każdy trening składał się z dwóch części, części technicznej w której Waldemar Legień dzielił się swoją ogromną wiedzą o judo, oraz z części drugiej w której zawodnicy mogli sparować z judokami z całej Polski i nie tylko, ponieważ w campie wzięli również udział zawodnicy z zagranicy. Poza treningami dla zawodników odbywały się konsultacje techniczne dla trenerów. Trenerzy Ewa i Roman również dzielnie się spisywali podczas zajęć z Mistrzem Legieniem i z pewnością znacznie wzbogacili swój warsztat trenerski. Na zdjęciach nasi zawodnicy z Mistrzem Waldemarem Legieniem oraz podczas prezentowania autografów od Mistrza które złożył naszym zawodnikach na ich pasach.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

LINK do zdjęć z Obozu Narciarskiego Białka Tatrzańska 2017

Link do zdjęć z obozu :
Zdjęcia google

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄTWSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL, A SOBIE ŻYCZYMY JAK NAJWIĘCEJ IPPONÓW W WYKONANIU NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!!!!!! TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie

GWIAZDOKWY TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2016

W Szubinie odbył się ostatni w tym roku turniej. Był to Gwiazdkowy Turniej Judo dla dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tym turnieju wielokrotnie stają na podium:
I miejsca zajęli Bartosz Wiwatowski, Oskar Domachowski, Natasza Kasprzyk, Laura Małek, Jakub Nowakowski, Konrad Borysiak, srebrne medale zawisły na szyjach Piotra Wiwatowskiego, Natalii Wawrzyniak, Michaliny Załuckiej, Marii K, Miłosza Zielińskiego, a na trzecim stopniu podium stanęli Tymoteusz Stańczewski, Daniel Baca, Antoni Jędrzejewski, Rafał Krężel, Oliwier Karpow.
Na zdjęciu debiutant Oskar Domachowski, który na swoich pierwszych zawodach wywalczył złoty medal . Gratulacje dla wszystkich medalistów.

Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718