Aktualności

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718


Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych wrzesień 2017

W Bydgoszczy odbyły się Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych. Nasi zawodnicy, którzy intensywnie przygotowywali się do sezonu powakacyjnego na obozie kadry wojewódzkiej w Zakopanem, spisali się w Bydgoszczy bardzo dobrze. W grupie dzieci na najwyższych stopniach podium stanęli Bartosz Wiwatowski i Konrad Borysiak. W grupie młodzików złoty medal wywalczył Miłosz Baca, srebrny Jakub Nowakowski a brązowe krążki zawisły na szyjach braci Tymka i Sergiusza Stańczewskich. Wśród juniorów młodszych brązowy medal wywalczył Jakub Borysiak.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘĆ Z OBOZU LETNIEGO W ZAKOPANEM 2017

https://drive.google.com/open?id=0B3BguSXplqFYM3JoTkMxMzNBVGs

BRACIA BORYSIAK MEDALISTAMI W PŁOCKU CZERWIEC 2017

W Płocku odbył się turniej dla dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Swoje siły w tym turnieju sprawdzali bracia Konrad i Jakub Borysiak. W grupie dzieci walczył Konrad, który nie miał sobie równych w kategorii 46 kilogramów. Jakub walczył w grupie juniorów młodszych,w wadze do 66 kilogramów, spisał się również bardzo dobrze zajmując drugie miejsce. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

MIŁOSZ BACA TRZECI NA PUCHARZE EUROPY MŁODZIKÓW NA WĘGRZECH MAJ 2017

W węgierskim Gyor odbył się Puchar Europy Młodzików. W tym turnieju nasz klub reprezentowało trzech zawodników. Najlepiej spisał się Miłosz Baca, który w kategorii 73 kilogramy wywalczył brązowy medal. Walki eliminacyjne Miłosza były bardzo trudne i wyrównane, najłatwiejsza okazała się walka o brązowy medal, którą wygrał bardzo efektownie przed czasem Dobre punktowane miejsca zdobyli Jakub Nowakowski- piąte oraz Bartosz Wiwatowski miejsce siódme. Gratulujemy!!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W OLSZTYNIE MAJ 2017

W Olsztynie odbył się turniej dzieci. Bardzo dobrze zaprezentował się w tych zawodach Konrad Borysiak, który wraz z tatą wybrał się na podbój Olsztyna. Konrad wywalczył drugie miejsce. Gratulacje!!!

Zdjecie

FESTIWAL DZIECI W NASZYM KODOKANIE MAJ 2017

Nasz klub jak co roku był organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Judo Dzieci. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników i zawodniczek z 18 klubów Polski Północnej. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium podczas naszego turnieju, dzięki czemu Kodokan w klasyfikacji drużynowej stanął na najwyższym stopniu podium. Oto nasi medaliści :Bartosz Wiwatowski i Oskar Domachowski , Piotr Wiwatowski, Michalina Parchimowicz, Artur Łubkowski, Natalia Wawrzyniak, Anna Kawałowska, Kostek Żakowiecki, Maja Siemieniecka, Mikołaj Krawczuk, Igor Zajączkowski , Karpow Oliwier, Mazurowski Franek, Kinga Łubianka, Ola Ławicka, Wiktoria Dryla, Wiktor Melnyk,Natasza Kasprzyk, Zosia Styp- Rekowska, Antoni Korcala, Igor Neskie, Konrad Borysiak, Miłosz Zieliński, Olaf Dobrzyński. Festiwal uatrakcyjniły nagrody ufundowane przez naszych sponsorów tj. drogerię Jasmin i Natura, których właścicielem jest Pan Mariusz Wojtalewicz oraz Firmę Get Well Sport spółka z o.o. , na czele z Panią Prezes Sylwią Czarnomską. Ponadto dzięki Piekarni-Cukierni B. K. Rumińscy w Głogowie uczestnicy turnieju mogli zajadać się pysznymi drożdżówkami. Serdecznie dziękujemy sponsorom i wielkie gratulacje dla medalistów.

Zdjecie

ZAWODY DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE MAJ 2017

W Szubinie jak co roku odbył się Turniej dla dzieci i młodzików. Zawodnicy naszego klubu spisali się w tych zawodach bardzo dobrze zdobywając wszyscy medale. A oto miejsca zajmowane przez naszych medalistów:
I miejsca : Konrad Borysiak, Bartosz Wiwatowski, Tymoteusz Stańczewski, Jakub Nowakowski, Miłosz Baca.
II miejsca : Piotr Wiwatowski, Sergiusz Stańczewski, Natasza Kasprzyk, Julia Osowska
III miejsca : Miłosz Zieliński, Michalina Parchimowicz, Martyna Parchimowicz

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI KWIECIEŃ 2017

Daniel Moskal został Wicemistrzem Polski Młodzieży w kategorii wagowej do 100 kg. Daniel w bardzo dobrym stylu wygrał wszystkie swoje walki eliminacyjne. W finale przegrał, po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim na kary 2 do 1 w dogrywce. Natalia Pilarczyk w tych samych mistrzostwach wywalczyła brązowy medal. Gratulujemy!!!

Zdjecie

Daniel Akademickim Mistrzem Polski Eliza Wicemistrzynią Łódź kwiecień 2017

Nasi najstarsi zawodnicy Daniel Moskal i Eliza Mioducka spisali się świetnie podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Łodzi, podczas których reprezentowali Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Daniel po wszystkich zwycięskich walkach zapewnił sobie tytuł Akademickiego Mistrza Polski a Eliza ulegając swojej przeciwniczce jedynie w walce finałowej wywalczyła tytuł wicemistrzowski. Jesteśmy bardzo dumni !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Nagrody Prezydenta Miasta Torunia dla naszych zawodników

Dwóch naszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami Prezydenta Torunia za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrodzeni zostali nasi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików tj. Wiktor Wojtalewicz - Wicemistrz Polski i Miłosz Baca brązowy medalista. Nagrody pieniężne wręczono w Ratuszu Staromiejskim na uroczystej gali. Oby tak co roku. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 123456789101112131415161718