Aktualności

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI -BALTIC CUP W GDYNI LISTOPAD 2016

Nasi zawodnicy wystartowali w Międzynarodowym Turnieju w Gdyni Baltic CUP. Bardzo dobrze spisali się w grupie dzieci : Laura Małek I miejsce, Bartosz Wiwatowski II miejsce, Konrad Borysiak III miejsce, Julia Osowska III miejsce, Sergiusz Stańczewski III miejsce. W grupie młodzików złoty medal wywalczył Miłosz Baca a brązowy Wiktor Wojtalewicz. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ JUDO DZIECI W GRUDZIĄDZU LISTOPAD 2016

W Grudziądzu odbył się bardzo silnie obsadzony turniej dzieci. Bardzo dobrze spisał się Konrad Borysiak, który wywalczył w tym turnieju brązowy medal. Brawo Konrad . Gratulacje!

Zdjecie

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW PAŹDZIERNIK 2016

W Poznaniu odbył się Puchar Polski Młodzików. Nie zawiódł w tym turnieju nasz Wicemistrz Polski łodzików Wiktor Wojtalewicz, który wywalczył w tym turnieju brązowy medal. Brawo Wiktor!

Zdjecie

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW PAŹDZIERNIK 2016

W Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Nasz najlepszy zawodnik Daniel Moskal wywalczył w tym turnieju piąte miejsce. Daniel był bardzo blisko medalu zwyciężył swoje trzy walki, dwie zakończył porażką, jedną z nich przegrał minimalnie na kary.W walce o brązowy medal zabrakło doświadczenia z zdecydowanie starszym zawodnikiem ze stolicy. Na pierwszy medal Mistrzostw Polski Seniorów Daniela musimy jeszcze zaczekać.

Zdjecie
Zdjecie

EUROPEJSKIE IGRZYSKA STUDENCKIE LIPIEC 2016

Dwójka naszych zawodników Eliza Mioducka (Wicemistrzyni Polski Młodzież) i Daniel Moskal (Mistrz Polski Juniorów, trzeci zawodnik Pucharu Polski Seniorów) zostali nominowani na Europejskie Igrzyska Studenckie w Rijeka w Chorwacji. Jest to duży sukces tych zawodników, że znaleźli się w reprezentacji naszego kraju na tak prestiżowy turniej. Daniel Moskal wywalczył w tych zawodach wysokie siódme miejsce, a Eliza niestety po bardzo dobrej walce z Brytyjką odpadła w eliminacjach.

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BYDGOSZCZY PAŹDZIERNIK 2016

W Białych Błotach koło Bydgoszczy odbył się otwarte Mistrzostwa Gminy Białe Błota. Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi zawodnicy, wśród których czworo z nich było debiutantami. Złote medale wywalczyli Bartosz Wiwatowski, Konrad Borysiak, Stanisław Kalisz-Lachowski, srebrny medal zdobyła Maja Siemieniecka, a na trzecim stopniu podium stanęli Piotr Wiwatowski, Julia Bielska, Maria K.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW

Z dwoma medalami wrócili nasi młodzicy z Mistrzostw Polski tej grupy wiekowej. Tytuł Wicemistrza Polski zdobył Wiktor Wojtalewicz w wadze 81 kg., brązowym medalistą został Miłosz Baca w wadze 73 kg. Wiktor w bardzo dobrym stylu zwyciężył swoje trzy pierwsze walki, w finale przegrał tylko na kary 3:2 z bardzo mocnym rywalem z Gdańska. Miłosz również w świetnym stylu wygrał swoje dwie pierwsze walki, uległ w walce półfinałowej zawodnikowi z Koszalina, a potem na punkty zwyciężył walkę o brązowy medal. Wielkie gratulacje dla medalistów. Są to ich pierwsze medale z imprezy tej rangi.Trzymamy kciuki za dalsze zmagania naszych młodych mistrzów i liczymy, że dołączą do nich kolejni zdolni adepci z naszego klubu.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PAŹDZIERNIK 2016

W Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. Nasi zawodnicy czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium. Byli to: Martyna Radke, Wiktor Wojtalewicz, Miłosz Baca, Jakub Borysiak. Teraz przed naszymi młodzikami najważniejsze zawody w tym roku tj. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Opolu. Czekamy na medale.

Zdjecie

OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKIEJ FEDERACJI SPORTU GWARDIA MŁODZIKÓW. BYDGOSZCZ WRZESIEŃ 2016

W Bydgoszczy odbyły się zawody, które były pierwszym sprawdzianem naszych młodzików po wakacjach. Bardzo dobrze spisali się Miłosz Baca i Wiktor Wojtalewicz , którzy w swoich kategoriach wagowych stanęli na najwyższym stopniu podium. Również udane starty zanotowali Jakub Borysiak, który wywalczył srebrny medal oraz Oliwier Ciechacki i Martyna Radke, którzy zdobyli brązowe medale. Wszyscy medaliści przygotowywali się ,podczas wakacji , do sezonu na obozie klubowym oraz Zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej w Zakopanem.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

NAJMŁODSZA GRUPA W KLUBIE ZAKOŃCZYŁA PIERWSZY ROK TRENINGÓW CZERWIEC 2016

Najmłodsze dzieci w naszym klubie zakończyły pierwszy rok zajęć. Wszyscy spisywali się bardzo dzielnie, nauczyli się przewrotów, przewrotów z padem oraz padów we wszystkich kierunkach. To dobra baza żeby od nowego roku szkolnego pogłębiać tajniki judo. Za swoją aktywną i systematyczną postawę wszyscy otrzymali medale. Na zdjęciu nasi najmłodsi z trenerkami Ewą i Natalią.

Zdjecie

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1