Aktualności

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


NASI MŁODZICY NA BALTIC CUP W GDYNI

Nasi młodzicy wystąpili w silnym międzynarodowym turnieju Baltic Cup w Gdyni. W kat. 81 kg. Wiktor Wojtalewicz wywalczył złoty medal, Oliwier Ciechacki w kat. 60 kg. był drugi, Jakub Borysiak kat. 60 kg. uplasował się tuż za podium na piątym miejscu.Wielkie gratulacje!!! Na pierwszym zdjęciu Wiktor, nasz złoty medalista z trenerem Romanem i dumnym tatą, Panem Mariuszem, na drugim zdjęciu cała trójka młodzików z dumnym z ich poczynań na macie, trenerem Romanem.

Zdjecie
Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUDO DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA LISTOPAD 2015

W Grudziądz odbył się ogólnopolski turniej judo. Nasi zawodnicy nie zawiedli i na ośmioosobową ekipę sześciokrotnie stawali na podium.Oto zajęte miejsca: I miejsce Jakub Nowakowski I miejsce Tymoteusz Stańczewski I miejsce Bartosz Wiwatowski II miejsce Sergiusz Stańczewski III miejsce Konrad Borysiak III miejsce Antoni Jędrzejewski Gratulacje !!! Na pierwszym zdjęciu Bartek i Antek, złoty i brązowy medalista kategoria 31 kg. Na drugim zdjęciu Tymek zwycięzca kat. 45 kg. Na trzecim zdjęciu Konrad na trzecim stopniu podium kat. 34 kg. Na czwartym zdjęciu medaliści wszyscy już po swoich dekoracjach z dumnym trenerem Romanem.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOSZALINIE PAŹDZIERNIK 2015

W Koszalinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików. Były to po Mistrzostwach Polski najważniejsze zawody dla tej grupy wiekowej. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tym turnieju a oto zajmowane przez nich lokaty I miejsce Oliwia Włotkowska kat. 32 kg. I miejsce Kajetan Zawadzki kat. 46 kg. III miejsce Wiktor Wojtalewicz kat. 81 kg. III miejsce Kajetan Kasprzyk kat. 55 kg. V miejsce Oliwier Cichacki kat. 60 kg. V miejsce Martyna Radke kat. 52 kg. Gratulujemy!!! Na zdjęciach Kajetan Zawadzki Kajetan Kasprzyk Wiktor Wojtalewicz Oliwia Włodkowska,

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL W JUDO W NASZYM KLUBIE PAŹDZIERNIK 2015

Nasz Klub był organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Judo Dzieci i Młodzików. W turnieju wystartowało ponad 100 zawodników z 13 klubów. Jak na organizatora przystało podobnie jak w ubiegłych latach złoto i piękny puchar w klasyfikacji drużynowej pozostał w Kodokanie. Na sukces drużynowy złożyły się oczywiście bardzo dobre występy indywidualne. A oto one. Złoci medaliści Jakub Borysiak Bartosz Wiwatowski Borys Płachta Wiktor Wojtalewicz Antoni Jędrzejewski Miłosz Zieliński Miłosz Baca Kajetan Zawadzki. Srebrni medaliści. Konrad Borysiak Piotr Wiwatowski Dawid Antczak Michał Grubba Damian Kuczawski Hubert Kasprzak Laura Małek Julia Osowska. Brązowi medaliści Krzysztof Tusiński Oliwier Ciechacki Mikołaj Luliński Jakub Wólczyński Nikolas Walkowiak Tymoteusz Stąńczewski Bartosz Ruminśki Jakub Nowakowski. Dla niektórych naszych młodych zawodników był to pierwszy turniej judo i mimo że nie udało się wywalczyć medali bardzo dzielnie spisali się również Nikodem Kubik Krzysztof Redmer Jeremi Józefowicz Mikołaj Krawczuk Wojciech Gaus Szymon Wesołowski Olaf Dobrzyński. Największym pechowcem turnieju okazał się nasz zawodnik Jakub Drzymała który w walce o trzecie miejsce doznał drobnej kontuzji i ukończył zawody na piątej lokacie. Dla wszystkich wielkie GRATULACJE!!!! Na zdjęciach nasi w akcji oraz trenerka Ewa z pięknym pucharem za I miejsce w klasyfikacji drużynowej w towarzystwie trenerów z Szubina i Grudziądza których kluby zajęły II i III miejsca w tej klasyfikacji.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W BIAŁYCH BŁOTACH PAŹDZIERNIK 2015

Nasi zawodnicy w grupie wiekowej dzieci uczestniczyli w turnieju w Białych Błotach. Wszyscy spisali się tam bardzo dobrze ponieważ każdy stanął na podium. Oto wyniki: Julia Osowska I miejsce... Bartosz Wiwatowski I miejsce Tymoteusz Stańczewski II miejsce... Jakub Nowakowski II miejsce... Miłosz Zieliński II miejsce... Antoni Jędrzejewski II miejsce... Zuzanna Urbanowicz II miejsce... Piotr Wiwatowski II miejsce... Laura Małek III miejsce... Na zdjęciach medaliści i finaliści z Kodokanu z jednej kategorii wagowej Bartek i Antek

Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIOREK W OLEŚNICY PAŹDZIERNIK 2015

Patrycja Michałowska wywalczyła w Oleśnicy podczas Pucharu Polski Juniorek brązowy medal. Na piątym miejscu uplasowała się Natalia Pilarczyk. Gratulacje!!!

Zdjecie

OTWARTE MIĘDZYNARODOWE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W BYDGOSZCZY WRZESIEŃ 2015

W Bydgoszczy na hali Łuczniczki odbyły się Otwarte Międzynarodowe Gwardyjskie Mistrzostwa Polski. Nasi zawodnicy w kategorii wiekowej młodzika spisali się na tym turnieju bardzo dobrze. Wicemistrzami zostali Miłosz Baca w kategorii wagowej 66 kg oraz Wiktor Wojtalewicz 81 kg. Gratulacje!!! Na zdjęciu Miłosz Baca

Zdjecie

PATRYCJA TRZECIA W WARSAW JUDO OPEN WRZESIEŃ 2015

Patrycja Michałowska wywalczyła brązowy medal w bardzo mocno obsadzonym turnieju międzynarodowym Warsaw Judo Open.Stoczyła kilka emocjonujących walk dzięki czemu stanęła na trzecim stopniu podium. Brawo!!!Brawo!!!

Zdjecie

NASI ZAWODNICY NA PUCHARACH EUROPY 2015

Nasi najlepsi zawodnicy Natalia Pilarczyk i Daniel Moskal startowali w Pucharach Europy niestety na razie jeszcze bez sukcesów. Liczymy jednak że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych startach w kraju i zagranicą. Trzymamy kciuki!!!

Zdjecie
Zdjecie

NASI JUDOCY TO TEŻ ŚWIETNI BIEGACZE

19 kwietnia odbył się bieg ulicami naszego miasta RUN TORUŃ przed biegiem głównym odbyły się biegi dla dzieci. Nasi judocy zaprezentowali się w tych biegach znakomicie. Na dystańsie 200 metrów w grupie wiekowej 2008 2010 II miejsce zdobył Piotrek Wiwatowski na dystansie 600 metrów w grupie 2005 2007 zwyciężył Bartek Wiwatowski a na 1000 metrów w grupie 2002 2004 na trzecim stopniu podium stanął Sergiusz Stańczewski. Jak widać judo rozwija wszechstronnie. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1