Aktualności

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


DWA TYTUŁY WICEMISTRZÓW POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAMOŚCIU PAŹDZIERNIK 2020

Zawodnicy naszego klubu wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo, zaliczanej jako Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Ekipa Kodokanu zaprezentowała się wyśmienicie w tej imprezie przywożąc z Zamościa dwa srebrne medale. Wicemistrzami Polski zostali Jakub Nowakowski (kat. -90 kg) oraz Bartosz Wiwatowski (kat. -50 kg). Obaj spisywali się bardzo dobrze w walkach eliminacyjnych, podczas których nie obyło się jednak bez ogromnych emocji. Przede wszystkim walki półfinałowe były trudnymi i bardzo wyrównanymi pojedynkami. Jakub wygrał swój pojedynek w dogrywce, a Bartek pod koniec regulaminowego czasu. W pojedynkach finałowych, nie będąc ich faworytami, obaj byli blisko sprawienia niespodzianki. Kuba złapał swojego przeciwnika w trzymanie, lecz niestety nie zdołał wykonać tej techniki w czasie umożliwiającym zdobycie punktów. Bartek z kolei popisał się w finale efektownym rzutem, który mógł być oceniony przez sędziów jako technika kończąca walkę przed czasem. Sędziowie podjęli inną decyzję i ocenili ją na wazari. Nie wystarczyło to jednak do wygrania pojedynku. Pozostał pewien niedosyt, ale na pewno zmotywuje on chłopaków do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. W turnieju reprezentowali nas również Zuzanna Urbanowicz (kat. -48 kg) i Sergiusz Stańczewski (kat. -60 kg), oboje zakończyli turniej na dobrych, punktowanych siódmych lokatach. WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁE CZWÓRKI!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIASECZNIE WRZESIEŃ 2020

W Piasecznie odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych. Była to pierwsza ogólnopolska impreza w tej grupie wiekowej po przerwie spowodowanej pandemią. Dwóch naszych zawodników przywiozło z tego turnieju brązowe medale. Bartosz Wiwatowski w kategorii 50 kilogramów oraz Jakub Nowakowski kategoria 90 kilogramów.Obaj zawodnicy świetnie walczyli odnosząc kilka efektownych zwycięstw co zaprowadziło ich na trzeci stopień podium. Tym samym zapewnili sobie start w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się pod koniec miesiąca w Zamościu. GRATULACJE !!!

Zdjecie

OFERTA OBÓZ LETNI 2021 MIKOSZEWO

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OBOZU W MIKOSZEWIE. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA ZAŁĄCZONYM ZDJĘCIU.

Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW W SŁUPSKU WRZESIEŃ 2020

W Słupsku odbył się turniej międzynarodowy młodzików. Nasza trzyosobowa ekipa spisała się wyśmienicie w tych zawodach. W turnieju walczył Bartek Wiwatowski, który wystąpił w dwóch kategoriach - swojej do 50 kilogramów i wagę wyżej do 55 kilogramów. W obu kategoriach Bartek nie dał szans swoim rywalom zwyciężając wszystkie swoje walki i dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium. W kategorii do 60 kilogramów równie znakomicie walczył Miłosz Zieliński który po zwycięstwie we wszystkich swoich walkach zabrał ze Słupska złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się także Konrad Borysiak który w kategorii 66 kilogramów zwyciężył swoje wszystkie pojedynki z wyjątkiem pojedynku finałowego co dało mu srebrny medal. Na turnieju w Słupsku był przyznawany puchar dla najlepszego zawodnika turnieju który przyjechał również do naszego klubu z Bartkiem Wiwatowskim. Kryterium przyznania pucharu była ilość wygranych przed czasem walk, których Bartek miał na swoim koncie sześć. Wielkie gratulacje dla naszych MISTRZÓW!!!

Zdjecie
Zdjecie

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO- WYBORCZE

Zarząd UKS Kodokan uchwałą nr 3/08/2020 z dnia 31.08.2020 na podstawie § 19 pkt 2 i § 20 pkt 2 Statutu zwołuje na dzień 24.09.2020 o godz. 18:00 w pierwszym terminie i o godz.18.15 w drugim terminie Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze które odbędzie się w naszym klubie.

Miejscem Zebrania będzie stołówka Szkoły nr 6 w Toruniu
Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego UKS KODOKAN.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania.
3. Wybór Komisji Mandatowo-Skrótacyjnej (której zadaniem jest sprawdzenie liczby uczestniczących członków i która przeprowadza głosowania, oblicza i podaje wyniki głosowań)oraz Komisji Uchwał i Wniosków(która przygotowuje projekty uchwał i wniosków
4. Sprawozdanie Zarządu z działalności za okres sprawozdawczy 2016-20
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
6. Dyskusja.
7. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.
8. Wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjne.
9. Ukonstytuowanie się nowego Zarządu.
10. Zakończenie Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego UKS KODOKAN.
Pozdrawiamy Zarząd UKS Kodokan Toruń

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ W NASZYM KLUBIE !!!

Z dniem 1 września wznawiamy zajęcia judo dla naszych zawodników. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z nowościami dotyczącymi zajęć:

* Na zajęcia przychodzimy tak jak przed pandemią uwzględniając ewentualne przesunięcia o 5 minut według harmonogramu zajęć (zakładka TRENINGI),nie patrzymy na razie na rocznik, ewentualne przesunięcia z grupy do grupy będą po pierwszym lub drugim tygodniu zajęć.

* Przed przyjściem na zajęcia należy wydrukować oświadczenie dotyczące udziału w zajęciach - link poniżej

https://docs.google.com/document/d/1OjOPuVxcfg8L5DXelqQRPcDeu_zMf1cIyQGlex7Aa4s/edit?usp=sharing

* Prosimy o zapoznanie się:

OGÓLNE ZASADY ORGANIZACJI ZAJĘĆ W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM STANU EPIDEMII

1.Na pierwszych zajęciach dzieci powinny przekazać trenerowi prowadzącemu zajęcia kwestionariusze zdrowotne COVID podpisane przez rodziców. Po ich pozytywnej weryfikacji trener dopuszcza dzieci do udziału w zajęciach.

2. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci zdrowe.

Zabrania się udziału w zajęciach uczestnika którego domownik przebywa na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i trenerzy będą , przed każdymi zajęciami badać temperaturę uczestników termometrem bezdotykowym.

3. Rodzice/opiekunowie nie wchodzą do przestrzeni wspólnej szkoły (korytarz, szatnia)

Po zajęciach prosi się o bezzwłoczne opuszczenie terenu szkoły , unikanie zgrupowań

4. Dzieci przychodzą na zajęcia nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

5.Między kolejnymi treningami będą 5 minutowe przerwy celem zapewnienia bezkolizyjnej

zmiany grup ćwiczących i wietrzenia sali.

Kolejne grupy przebierają się w oddzielnych szatniach

6. Przed i po zajęciach należy dokonać dezynfekcji rąk .

7. Po zajęciach szkolnych i po treningach przeprowadzane są zabiegi higieniczno-sanitarne w sali ćwiczeń (czyszczenie i dezynfekcja wietrzenie sali do ćwiczeń).

ZALECENIA ZDROWOTNE, KTÓRE NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA;

1. Zostań w domu jeśli przebywasz w gospodarstwie domowym z osobą, u której stwierdzono zakażenie COVID-19 na mniej niż 14 dni przed wznowieniem treningów.

2. Jeśli miałeś COVID-19 i byłeś hospitalizowany, musisz skonsultować się z lekarzem przed wznowieniem treningów (konieczne jest orzeczenie lekarza dopuszczające do treningu lub wykonanie testu)

3. Zostań w domu i zgłoś się do lekarza jeśli masz którykolwiek z podanych objawów sugerujących zakażenie COVID ? 19 (gorączka >37,50, katar, kaszel, duszności, ból w klatce piersiowej, zmęczenie, utrata smaku lub węchu, biegunka itp.)

* Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć - godziny zajęć ulegają nieznacznie zmianie (zakładka TRENINGI)

* Prosimy o zapoznanie się z regulaminem składek (zakładka REGULAMIN SKŁADEK CZŁONKOWSKICH)

5. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 608459663

Pozdrawiamy trenerzy

Zdjecie

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1