Aktualności

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


WAKACJE WAKACJE....NO I PO WAKACJACH

Mimo napiętej sytuacji związanej z epidemią udało nam się zorganizować na przełomie czerwca i lipca obóz letni w Zakopanem a ponadto nasi najlepsi zawodnicy szlifowali formę w sierpniu na obozie Kadry Wojewódzkiej również w Zakopanem. Wszyscy wróciliśmy zdrowi i od PIERWSZEGO WRZEŚNIA wznawiamy treningi.Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć z naszych obozów- link poniżej.
https://photos.app.goo.gl/EEiSugkb72yZ29zd6 -obóz klubowy

https://photos.app.goo.gl/w2CsJzNP667nzKra6 - obóz Kadry Wojewódzkiej

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

Informujemy, że zgodnie ze stanowiskiem Władz Rządowych RP oraz za rekomendacją Ministerstwa Sportu dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 od dnia 12.03.2020 klub będzie nieczynny do odwołania. ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWIA !!!

Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO GDAŃSK LUTY 2020

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego. Nasi zawodnicy spisali się w tych zawodach bardzo dobrze kilkakrotnie stają na podium. W kategorii młodzików ze srebrnym medalem wrócił Bartosz Wiwatowski, a brązowe krążki zawisły na szyjach Konrada Borysiaka i Miłosza Zielińskiego. W grupie juniorów młodszych z brązowe medale wywalczyli Tymoteusz i Sergiusz Stańczewscy. Gratulujemy!!!

Zdjecie
Zdjecie

UKS „KODOKAN” ZAPRASZA NA

OBÓZ REKREACYJNO-SZKOLENIOWY

W PENSJONACIE „Basieńka”(www.basienka.com.pl)

W ZAKOPANEM

W TERMINIE 27.06. - 07.07.2020

Całkowity koszt obozu 1650 zł

W ramach obozu oferujemy:
- zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
- wyżywienie 3 posiłki+ podwieczorek , napoje
- dojazd autokarem
- opiekę trenerską
- ubezpieczenie NNW
- treningi judo
- gry i zabawy ruchowe
- zajęcia w terenie spacery, marszobiegi
- wejście na górę Nosal z przewodnikiem tatrzańskim
- wycieczka do Aquaparku w Zakopanem
- wycieczka na termy Chochołowskie
- wycieczka i wejście nad Morskie Oko z przewodnikiem tatrzańskim
- wjazd wyciągiem dwuosobowym, krzesełkowym na Wielką Krokiew
- wyjścia do miasta -Krupówki- wejście do Galerii figur stalowych
- gry rekreacyjno-rozrywkowe: warcaby, szachy, piłkarzyki, bilard, tenis stołowy ( zdobywcy trzech pierwszych miejsc w danej grupie wiekowej otrzymują dyplomy)
- współzawodnictwo na najsprawniejszego sportowca
- ognisko z kiełbaskami na zakończenie obozu

Na obóz dzieci powinny zabrać: sprzęt sportowy judogę z pasem, dres klubowy, koszulkę klubową, czapeczkę klubową, strój do zajęć na świeżym powietrzu, obuwie do biegania, strój na basen, aktualne badania sportowo-lekarskie, legitymację szkolną.

Dodatkowe informacje na temat obozu:
Trenerka Ewa Iwańska-Wiwatowska Tel. 608459663

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Wpłaty na konto klubu z dopiskiem "Akcja lato 2020":
Bank CREDIT AGRICOLE - 97 1940 1076 3004 9042 0000 0000

I wpłata 150 zł do 10 marca 2020r.
II wpłata 500 zł do 10 kwietnia 2020r.
III wpłata 500 zł do 15 maja 2020r.
IV wpłata 500 zł do 15 czerwca2020r.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH OBOZÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ: www.judoukskodokantorun.pl

OBÓZ KADRY WOJEWÓDZKIEJ ZAKOPANE FERIE 2020

Nasi zawodnicy szlifowali swoją formę na obozie Kadry Wojewódzkiej w Zakopanem. Przez 11 dni codziennie , wyłączając dzień odnowy biologicznej oraz niedzielę, odbywały się po dwa treningi i rozruch poranny. Trenowaliśmy na macie w terenie i na siłowni. Treningi odbywały się również w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, gdzie nasi judocy zmagali się w randori. Niektórzy mieli szczęście, spotkać tam naszego mistrza skoków narciarskich Kamila Stocha. Ponad to chętni mogli w wolnych chwilach pośmigać po stokach narciarskich w Białce Tatrzańskiej. Po dobrze przepracowanym obozie liczymy na dobre starty w zbliżających się zawodach.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

DWA MEDALE NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY BIELSKO-BIAŁA STYCZEŃ 2020

W Bielsko-Białej odbył się bardzo silnie obsadzony turniej międzynarodowy. Świetnie w tych zawodach zaprezentowali się Bartosz Wiwatowski w wadze do 46 kilogramów i Miłosz Zieliński w kategorii 50 kilogramów. Bartek po czterech zdecydowanie wygranych walkach wywalczył złoty medal. Najbardziej emocjonującym pojedynkiem była walka półfinałowa, w której spotkał się ze swoim rywalem z finału Mistrzostw Polski, który to Bartek przegrał kontrowersyjnie w dogrywce. Tym razem to nasz reprezentant okazał się górą. Miłosz dwie pierwsze walki wygrał przed czasem, następnie uległ w półfinale zawodnikowi z Warszawy. Jednak dobrze zmotywowany stanął do walki o brązowy medal i nie dał w niej szans swojemu rywalowi. Gratulacje chłopaki!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2020

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL RÓWNIEŻ NA MACIE!!!!!!!!
TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie
Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIEJ DZIECI WE WŁOCŁAWKU

Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Judo, którego organizatorem był klub Olimpijczyk Włocławek, na czele z Wicemistrzynią Olimpijską w Judo, Anetą Szczepańską. Nasi reprezentanci nie zawiedli i wrócili z zawodów z medalami. Zloty medal walczył w tym turnieju Piotr Wiwatowski i Antonii Lubiński, na drugim stopniu podium stanęli Wiktoria Ryfka i Maja Siemieniecka a brązowe medale zawisły na szyjach Michaliny Parchimowicz, Juliana Lubińskiego, Oliwii Pawlik, Nataszy Kasprzyk, Eryka Hildebrandt i Olimpii Lipińskiej.Gratulujemy !

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO MŁODZIKÓW I DZIECI W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2019

W Szubinie odbyły się mistrzostwa naszego województwa, które dla młodzików były turniejem rankingowym do kadry wojewódzkiej. Nasze młodziczki i młodzicy spisali się wyśmienicie zdobywając drużynowo PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE. Na ten sukces złożyły się świetne starty indywidualne. W kategorii młodzików na najwyższym podium stawali Bartosz Wiwatowski, Miłosz Zieliński, Konrad Borysiak. Srebrny medal wywalczył Paweł Ochocki, który tym bardziej cieszy, ponieważ jest to pierwszy medal tego zawodnika w jego krótkiej karierze. Ponadto na trzecim stopniu podium stanął Antoni Jędrzejewski. Nasze dziewczęta również walczyły bardzo dzielnie i tak w kategorii młodziczek na podium stawały Maja Siemieniecka i Martyna Parchimowicz - srebrne medale, Natasza Kasprzyk i Liwia Ługowska - brązowe medale. Mieliśmy również dwóch reprezentantów w kategorii dzieci. W kategorii do 44 kilogramów bezkonkurencyjny okazał się Piotrek Wiwatowski, który po czterech zwycięstwach odebrał złoty medal.Bardzo dobrze spisał się również Ernest Jankowiak, na szyi którego zawisł srebrny medal. Brawo !!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ im. ANTONIEGO REITERA W GDAŃSKU LISTOPAD 2019

W Gdańsku odbył się ogólnopolski turniej młodzików z cyklu International Judo League. W nowej kategorii wagowej do 46 kilogramów zadebiutował nasz Wicemistrz Polski, Bartek Wiwatowski. Bartek stoczył cztery bardzo dobre walki wygrywając wszystkie zdecydowanie zapewniając sobie złoty medal. Brawo Bartek !!!

Zdjecie

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1