Aktualności

Przejdź do strony - 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


DWA MEDALE NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY BIELSKO-BIAŁA STYCZEŃ 2020

W Bielsko-Białej odbył się bardzo silnie obsadzony turniej międzynarodowy. Świetnie w tych zawodach zaprezentowali się Bartosz Wiwatowski w wadze do 46 kilogramów i Miłosz Zieliński w kategorii 50 kilogramów. Bartek po czterech zdecydowanie wygranych walkach wywalczył złoty medal. Najbardziej emocjonującym pojedynkiem była walka półfinałowa, w której spotkał się ze swoim rywalem z finału Mistrzostw Polski, który to Bartek przegrał kontrowersyjnie w dogrywce. Tym razem to nasz reprezentant okazał się górą. Miłosz dwie pierwsze walki wygrał przed czasem, następnie uległ w półfinale zawodnikowi z Warszawy. Jednak dobrze zmotywowany stanął do walki o brązowy medal i nie dał w niej szans swojemu rywalowi. Gratulacje chłopaki!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2020

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL RÓWNIEŻ NA MACIE!!!!!!!!
TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie
Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIEJ DZIECI WE WŁOCŁAWKU

Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Judo, którego organizatorem był klub Olimpijczyk Włocławek, na czele z Wicemistrzynią Olimpijską w Judo, Anetą Szczepańską. Nasi reprezentanci nie zawiedli i wrócili z zawodów z medalami. Zloty medal walczył w tym turnieju Piotr Wiwatowski i Antonii Lubiński, na drugim stopniu podium stanęli Wiktoria Ryfka i Maja Siemieniecka a brązowe medale zawisły na szyjach Michaliny Parchimowicz, Juliana Lubińskiego, Oliwii Pawlik, Nataszy Kasprzyk, Eryka Hildebrandt i Olimpii Lipińskiej.Gratulujemy !

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO MŁODZIKÓW I DZIECI W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2019

W Szubinie odbyły się mistrzostwa naszego województwa, które dla młodzików były turniejem rankingowym do kadry wojewódzkiej. Nasze młodziczki i młodzicy spisali się wyśmienicie zdobywając drużynowo PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE. Na ten sukces złożyły się świetne starty indywidualne. W kategorii młodzików na najwyższym podium stawali Bartosz Wiwatowski, Miłosz Zieliński, Konrad Borysiak. Srebrny medal wywalczył Paweł Ochocki, który tym bardziej cieszy, ponieważ jest to pierwszy medal tego zawodnika w jego krótkiej karierze. Ponadto na trzecim stopniu podium stanął Antoni Jędrzejewski. Nasze dziewczęta również walczyły bardzo dzielnie i tak w kategorii młodziczek na podium stawały Maja Siemieniecka i Martyna Parchimowicz - srebrne medale, Natasza Kasprzyk i Liwia Ługowska - brązowe medale. Mieliśmy również dwóch reprezentantów w kategorii dzieci. W kategorii do 44 kilogramów bezkonkurencyjny okazał się Piotrek Wiwatowski, który po czterech zwycięstwach odebrał złoty medal.Bardzo dobrze spisał się również Ernest Jankowiak, na szyi którego zawisł srebrny medal. Brawo !!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ im. ANTONIEGO REITERA W GDAŃSKU LISTOPAD 2019

W Gdańsku odbył się ogólnopolski turniej młodzików z cyklu International Judo League. W nowej kategorii wagowej do 46 kilogramów zadebiutował nasz Wicemistrz Polski, Bartek Wiwatowski. Bartek stoczył cztery bardzo dobre walki wygrywając wszystkie zdecydowanie zapewniając sobie złoty medal. Brawo Bartek !!!

Zdjecie

Przejdź do strony - 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1