Aktualności

Przejdź do strony - 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


MISTRZOSTWA GMINY BIAŁE BŁOTA PAŹDZIERNIK 2019

Nasi młodzi zawodnicy wystartowali w turnieju dzieci w Białych Błotach koło Bydgoszczy. Bardzo dobrze zaprezentowali się na tatami w Białych Błotach Piotrek Wiwatowski, Natasza Kasprzyk, Ernest Jankowiak, Antoni Lubiński i Martyna Parchimowicz, którzy w swoich kategoriach wagowych nie dali szans swoim rywalom i wywalczyli złote medale. Srebrne krążki zawisły na szyjach Michaliny Parchimowicz, Wiktorii Ryfki oraz Mai Siemienieckiej i Macieja Osińskiego. Na trzecim stopniu podium stanęli Julian Lubiński oraz debiutant Leon Marcinkowski. Brawo dla młodych!!!

Zdjecie

WARSAW JUDO OPEN WRZESIEŃ 2019

Nasi młodzicy i juniorzy młodsi wystartowali w Warsaw Judo Open, uważany za najsilniejszy w Europie turniej dla tych grup wiekowych. W kategorii wagowej do 42 kilogramów Bartkowi Wiwatowskiemu udało się przebrnąć przez eliminacje i po trzech zwycięstwach i jednej porażce stanął do walki o brązowy medal. Niestety po wyrównanej walce uległ przez wazari zawodnikowi z Ukrainy i ostatecznie zakończył zawody na piątym miejscu. Gratulacje!!!

Zdjecie

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MOKOTOWA - INTERNATIONAL JUDO LEAGUE WARSZAWA PAŹDZIERNIK 2019

W sobotę 5 października trzech naszych zawodników z kategorii wiekowej młodzik wzięło udział w zawodach o Puchar Burmistrza Mokotowa organizowanych w ramach cyklu International Judo League, których gospodarzem był klub Judo Legia Warszawa. W całym turnieju wzięło udział 479 zawodników z 57 klubów z Polski, Słowacji i Czech. Nasi judocy godnie reprezentowali klub przywożąc dwa medale. W kategorii wagowej -60 kg, po wygraniu wszystkich walk przed czasem, na najwyższym stopniu podium stanął Konrad Borysiak. W kategorii wagowej -50 kg Miłosz Zieliński zdobył srebrny medal, a Antoni Jędrzejewski zakończył swój udział na walkach eliminacyjnych. Gratulujemy.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KOSZALIN WRZESIEŃ 2019

W Koszalinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek, które były zarazem eliminacjami do październikowych Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Nasi reprezentanci czterokrotnie stawali na podium tych zawodów. W kategorii 42 kilogramy na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Wiwatowski, w kategorii 60 kilogramów brązowe medale wywalczyli Konrad Borysiak i Sergiusz Stańczewski, a wśród młodziczek również na trzecim stopniu podium stanęła nasza debiutantka Liwia Ługowska w kategorii 48 kilogramów. Trzymamy kciuki za naszych młodych zawodników na Mistrzostwach Polski. Powodzenia!!!

Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W ŻNINIE CZERWIEC 2019

W Żninie odbyły się Kujawsko-Pomorskie Otwarte Mistrzostwa Żnina Dzieci. Nasza pięcioosobowa ekipa spisała się bardzo dobrze w tym turnieju, ponieważ na szyjach wszystkich naszych reprezentantów zawisły medale. Złote medale z turnieju w Żninie przywieźli Maciej Osiński i Ernest Jankowiak, srebro wywalczył Piotr Wiwatowski i Eryk Hildebrandt a trzeci stopień podium Igor Zajączkowski. Gratulujemy!!!
Był to ostatni turniej przed wakacjami. Teraz przed naszymi zawodnikami obóz w Mikoszewie, wyruszamy już 22 czerwca, najlepsi młodzicy i młodziczki oraz juniorzy młodsi i juniorzy będą też trenować , w sierpniu na Zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej.
WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, ŻYCZYMY UDANYCH , POGODNYCH WAKACJI. Zapraszamy na treningi od 3 września. Do zobaczenia.

Zdjecie
Zdjecie

WĘGIERSKIE GYOR POZA MATĄ CZERWIEC 2019

Urokliwego miasta ciąg dalszy....

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WĘGIERSKIE GYOR POZA MATĄ CZERWIEC 2019

Oprócz zmagań na macie nasi zawodnicy podziwiali urokliwe miasto jakim jest Gyor.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

Przejdź do strony - 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1