Aktualności

Przejdź do strony - 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

MIŁOSZ ZIELIŃSKI ZAWOJOWAŁ BYDGOSZCZ I GRUDZIĄDZ MARZEC 2019

Miłosz Zieliński był naszym reprezentantem podczas turniejów dla dzieci w Bydgoszczy i tydzień później w Grudziądzu. Miłosz spisał się wyśmienicie na obu turniejach stając na najwyższym stopniu podium. Nasz zawodnik wystąpił w kategorii 46 kilogramów. Brawo !!!

Zdjecie
Zdjecie

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO MARZEC 2019

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików i Juniorów. Nasza pięcioosobowa reprezentacja spisała się bardzo dobrze pięciokrotnie stając na podium. W grupie juniorów podium wywalczyli Kajetan Kasprzyk w kategorii 66 kg.- srebrny medal oraz Miłosz Baca w kategorii 73 kg.- brązowy medal. W grupie młodzików do Torunia z medalami wrócili Bartosz Wiwatowski w kategorii 42 kg - złoty medal, Sergiusz Stańczewski w wadze do 60 kg również złoty medal oraz w tej samej kategorii wagowej Konrad Borysiak brązowy medal. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

SUKCES KONRADA BORYSIAKA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W CZECHACH LUTY 2019

W sobotę 23.02 dwóch naszych judoków Konrad Borysiak i Miłosz Zieliński wystartowało w międzynarodowym turnieju w Ostrawie w Czechach. Do całego turnieju, który trwał 2 dni, zgłoszonych było ok. 1500 zawodników z 19 krajów min. Polski, Austrii, Francji, Holandii, Słowacji, Czech, Rosji, Danii, Ukrainy i Grecji. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Duża liczba zawodników (w poszczególnych kategoriach było ponad 40 osób i więcej) oraz fakt, że turniej jest równocześnie oficjalnym pucharem Czech sprawiło, że zdobycie medalu było sporym wyzwaniem. Sztuka ta udała się Konradowi w kat. U15 60 kg, który po czterech wygranych przed czasem walkach uległ w finale zawodnikowi z Czech zdobywając tym samym srebrny medal. Miłosz w kat. U15 46 kg udanie rozpoczął turniej wygrywając swoje pierwsze trzy walki. Niestety kontuzja kolana uniemożliwiła mu kontynuację zawodów i ostatecznie został sklasyfikowany na 9 miejscu. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Gratulujemy!

Zdjecie
Zdjecie

LINK DO ZDJĘCI Z OBOZU NARCIARSKIEGO BIAŁKA TATRZAŃSKA 2019

Kliknij aby przejść do galerii...

MIĘDZYNARODOWY CAMP W ELBLĄGU STYCZEŃ 2019

Nasi zawodnicy i trener Roman rozpoczęli Nowy Rok od międzynarodowych treningów w Elblągu. Camp poprowadził Damianno Marcinuzzi, wieloletni trener kadry Belgii.Zawodnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne i sprawdzali się w walkach szkoleniowych. Trener Roman natomiast udoskonalał swój warsztat trenerski.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2019

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL, A SOBIE ŻYCZYMY JAK NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSKICH WALK W WYKONANIU NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!!!!!! TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie

KONFERENCJA SZKOLENIOWO-METODYCZNA W RAWIE MAZOWIECKIEJ GRUDZIEŃ 2018

Nasz trener Roman udał się na kurs szkoleniowy dla trenerów. w kursie uczestniczyło wielu trenerów z całej Polski, byli też sędziowie. Zajęcia na szkoleniu prowadził dyrektor sportowy IJF (Międzynarodowa Federacja Judo)Daniel Lascau. Trener Roman z pewnością wzbogacił swój warsztat trenerski.

Zdjecie

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI WŁOCŁAWEK GRUDZIEN 2018

We Włocławku odbył się turniej organizowany przez Wicemistrzynię Olimpijską Anetę Szczepańską. W turnieju wystartowało około 150 zawodników z 10 klubów. Nasza siedmioosobowa ekipa spisała się bardzo dobrze na tych zawodach, ponieważ wszyscy stanęli na podium. złote medale wywalczyli Ernest Jankowiak, Piotr Wiwatowski, Michalina Parchimowicz, srebrne krążki zawisły na szyjach Martyny Parchimowicz, Igora Zajączkowskiego i Olimpii Lipińskiej, trzeci stopień podium przypadł Wiktorii Ryfka. Ernest Jankowiak został również uznany za najlepszego zawodnika z naszego klubu i otrzymał piękny puchar z rąk Pani Anety Szczepańskiej. Gratulacje dla naszych młodych zawodników!!!

Zdjecie
Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW GRUDZIEŃ SZUBIN 2018

W Szubinie jak co roku w grudniu odbył się turniej dzieci i młodzików. W tym roku wystartowało w nim ponad 300 zawodników i zawodniczek z naszego województwa i nie tylko. Turniej był też jedną z kwalifikacji do Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Młodziczek. Nasi zawodnicy wypadli w tym turnieju bardzo udanie przywożąc do Torunia medale. W grupie dzieci na podium turnieju stanęli: Klaudia Wierzchowska II miejsce. Jej wynik tym bardziej cieszy, gdyż był to debiut tej zawodniczki. Ponadto Aleksander Sipół III miejsce, Antoni Jędrzejewski II miejsce i Milosz Zieliński I miejsce. Miłosz i Antek wystartowali również w grupie wiekowej starszej, tj. młodzików, gdzie zaprezentowali się bardzo dobrze. Miłosz Zieliński po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium, a Antek Jędrzejewski wywalczył brązowy medal. Poza tym w grupie młodzików reprezentowali nas Bartosz Wiwatowski, który wywalczył złoty medal, a w kategorii 60 kg Sergiusz Stańczewski i Konrad Borysiak, którzy zdobyli kolejno srebrny i brązowy medal. Dzięki tak dobrej postawie reprezentantów naszego klubu w grupie młodzików Kodokan stanął w klasyfikacji drużynowej na trzecim stopniu podium. Brawo nasi !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH OLEŚNICA LISTOPAD 2018

W prestiżowym, bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju w Oleśnicy Miłosz Baca w kategorii 73 kg wywalczył brązowy medal. Turniej dla Miłosza nie zaczął się zbyt udanie, ponieważ w pierwszej walce uległ zawodnikowi z Azerbejdżanu. Jednak kolejne cztery walki w repasażu Miłosz rozstrzygnął na swoją korzyść. Walka o trzecie miejsce z zawodnikiem z Niemiec przyniosła dużo emocji, ponieważ w pierwszej części pojedynku nasz zawodnik przegrywał na wazari, jednak po skutecznym ataku w drugiej części walki rozstrzygnął ją przed czasem na swoją korzyść. O dobrym starcie po przerwie spowodowanej kontuzją może mówić Wiktor Wojtalewicz, który uplasował się tuż za podium na piątym miejscu w kategorii 90 kg. W swoich walkach eliminacyjnych pokonał między innymi Mistrza Polski Młodzików. Brawo !!!