Aktualności

Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


OGÓLNOPOLSKI DRUŻYNOWY TURNIEJ DZIECI W GDYNI PAŹDZIERNIK 2014

Do turnieju w Gdyni nasz klub wystawił dwie drużyny. Jedną w roczniku 2002-2003 i młodszą w roczniku 2004-2005. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze. Starsi wywalczyli srebrny medal, a młodsza drużyna medal brązowy.Oto składy drużyn: rocznik 2002-2003 Michał Grubba, Oskar Czarnomski, Kajetan Zawadzki, Tymoteusz Stańczewski, Nikolas Walkowiak, Oliwier Ciechacki, Jakub Borysiak, Wiktor Wojtalewicz, drużyna 2004-2005 Kacper Olejnik, Bartosz Wiwatowski, Wojciech Witowski, Julia Osowska, Sergiusz Stańczewski, Laura Małek, Szymon Lewandowski, Damian Kuczawski. Brawo!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW PAŹDZIERNIK 2014

W zawodach w Szubinie bardzo dobrze zaprezentował się Kajetan Kasprzyk ,który wygrał w świetnym stylu cztery walki, przegrywając tylko walkę finałową. Gratulacje dla Kajetana

OTWARTE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W BYDGOSZCZY SIERPIEŃ 2014

Nasze dziewczyny świetnie spisały się podczas zawodów w Bydgoszczy. Patrycja Michałowska wywalczyła pierwsze miejsce zwyciężając zawodniczki krajowe jak i zagraniczne. Na drugim stopniu podium stanęła Sylwia Czarnecka, która przegrała dopiero walkę finałową. Brawo dziewczyny!!!

Zdjecie

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO MŁODZIKÓW I DZIECI W SZUBINIE MAJ 2014

W Szubinie odbyły się otwarte mistrzostwa naszego województwa. Nasi młodzi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli przywożąc wiele medali. Wyniki w poszczególnych grupach wiekowych i wagowych I miejsca zdobyli B.Wiwatowski, M. Załucka, W. Wojtalewicz, O. Ciechacki, II miejsca wywalczyli A. Jędrzejewski, J. Osowska, J. Nowakowski, Z. Urbanowicz,K. Kowalska, O. Włotkowska,T. Stańczewski na trzecim stopniu podium stanęli M. Zieliński,L. Małek,S. Stańczewski, W. Witowski, E. Włotkowska,M. Grubba, K. Kasprzyk, piąte lokaty przypadły Bartoszowi Rumińskiemu oraz Damianowi Kuczawskiem.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W DĄBROWIE KOŁO KOSZALINA 2014

Dąbrowie koło Koszalina nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Pierwsze lokaty wywalczyli Piotr Wiwatowski, Bartosz Wiwatowski, Jakub Nowakowski, Oliwier Ciechacki, Wiktor Wojtalewicz, trzecie miejsce wywalczyła Michalina Załucka a piąte Oliwia Włotkowska. Piotrek Wiwatowski otrzymał także puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju. Wielkie gratulacje dla wszystkich !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W JUDO W TORUNIU KWIECIEŃ 2014

W naszym mieście odbył się turniej dzieci i młodzików. Organizatorem byli nasi sąsiedzi z Toruńskiego Klubu Sportowego Judo. Turniej odbył się na hali Zespołu Szkół Samochodowych. Reprezentanci naszego klubu spisali się bardzo dobrze zdobywając 14 medali. Zołte medale wywalczyli: Michalina Załucka i Bartek Wiwatowski, srebrne Martyna Radke, Kinga Kowalska i Miłosz Zieliński,brązowe zawisły na szyjach Sandry Zdziarskiej, Oliwii Włotkowskiej,Damiana Kuczawskiego, Tymka Stańczewskiego, Kajetana Kasprzyka, Oliwiera Ciechackiego, Kludiusza Rupińskiego, Michała Grubby i Antka Jędrzejewskiego. Gratulacje dla naszych młodych medalistów!!!

NATALIA PILARCZYK I DANIEL MOSKAL WICEMISTRZAMI POLSKI KWIECIEŃ 2014

Natalia Pilarczyk wywalczyła srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Rzeszowie a Daniel Moskal srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów w Kielcach.Przed naszymi zawodnikami kolejne starty w Pucharach Polski i Turniejach międzynarodowych. Liczymy na kolejne dobre występy. Gratulacje dla naszych wicemistrzów!!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU MARZEC 2014

W Grudziądzu odbył się turniej dzieci. Nasi zawodnicy kilkakrotnie stawali na podium. Pierwsze miejsce w grupie wiekowej 2004-2006 wywalczył Damian Kuczawski, w starszej grupie 2002-2003 na drugim stopniu podium uplasowali się Klaudiusz Rupiński, Kajtek Zawadzki i Michał Grubba, a trzecie miejsce w tej grupie wiekowej wywalczył Tymek Stańczewski.

KODOKAN PODBIJA ŚWIAT-PIĘĆ MEDALI NA TURNIEJU W NIEMIECKIEJ JENIE 18-19.01.2014

Reprezentanci naszego klubu wystartowali w Międzynarodowym Turnieju Judo w Jenie, który jest uważany za bardzo prestiżowe zawody w tej grupie wiekowej. Był to pierwszy wyjazd młodych adeptów judo poza granice kraju. Mimo braku doświadczenia na arenach zagranicznych judocy z Kodokanu spisali się znakomicie. Pierwszego dnia walczył najmłodszy reprezentant Kodokanu Bartosz Wiwatowski który w grupie wiekowej do 10 lat i kategorii wagowej do 27 kg wywalczył złoty medal. Drugiego dnia walczyli zawodnicy w grupie wiekowej do 12 lat, gdzie reprezentacja Kodokanu wywalczyła cztery kolejne medale. Złoty medal w kat. wagowej powyżej 50 kg. zdobył Miłosz Baca, srebrny medal Jakub Nowakowski w kategorii 46 kg, brązowe krążki zawisły na szyjach Michaliny Załuckiej (28 kg) oraz Adama Kołakowskiego (50 kg), na piątych lokatach uplasowali się Tymoteusz Stańczewski (38kg) oraz Laura Małek (40 kg). Jadąc na zawody nie wiedzieliśmy z jaką siłą naszych zachodnich sąsiadów oraz innych ekip zagranicznych przyjdzie nam się zmierzyć, okazało się że w naszych młodych zawodnikach jest duży potencjał, po tak udanym starcie będziemy chcieli dalej podbijać świat.Zawodnicy i trenerzy dziękują Urzędowi Miasta Torunia dzięki któremu wyjazd doszedł do skutku. Na dwóch pierwszych zdjęciach złoci medaliśći w akcji, na kolejnym cała nasza wspaniała drużyna,na ostatnim drużyna podczas wycieczki po Erfurcie.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL, A SOBIE ŻYCZYMY JAK NAJWIĘCEJ IPPONÓW W WYKONANIU NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!!!!!! TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI WE WŁOCŁAWKU 8 GRUDNIA 2013

We Włocławku zdobyliśmy "worek" medali na najwyższym stopniu podium stanęli: Piotruś Wiwatowski,Kacper Olejnik,Piotrek Frąckowski,Miłosz Baca, Kinga Kowalska,Wiktor Wojtalewicz, drugie miejsce zdobyli: Martyna Radke, Oliwia Włotkowska, Kajtek Zawadzki,Michał Hoffman, brązowe medale wywalczyli: Laura Małek, Michalina Załucka, Antek Jędrzejewski, Kalina Andruszkiewicz, Szymon Lewandowski, Eryk Hoffman, Michał Grubba. Do Torunia pojechał też puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju, którym został Piotruś Wiwatowski (4 latka) Na zdjęciach zwycięzcy najmłodszej grupy wiekowej.Kacper, Piotrek i Piotruś.Brawo młodzi !!!

Zdjecie____ Zdjecie

Zdjecie

BARTEK TRZECI W WARSZAWIE 1 GRUDNIA 2013

Bartek Wiwatowski wywalczył brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju w Warszawie. Stoczył cztery walki z czego trzy zwyciężył przed czasem i tym samym uplasował się na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W PŁOCKU 16 LISTOPAD 2013

W Płocku młoda drużyna naszego klubu wywalczyła piąte miejsce drużynowo na 21 sklasyfikowanych klubów. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli:Oliwia Włotkowska, Kinga Kowalska, Michalina Załucka, Jakub Nowakowski,Wiktor Wojtalewicz, srebrny medal wywalczył Miłosz Baca a brązowy Bartek Wiwatowski. Poza tym Michalina Załucka została uznana najlepszą zawodniczką turnieju wśród dziewcząt, na turnieju wygrała pięć swoich walki i to wszystkie przed czasem.Brawa dla medalistów!!! Na zdjęciu Michalina najlepsza zawodniczka turnieju

Zdjecie

PATRYCJA MICHAŁOWSKA TRZECIA W OTWARTYM PUCHARZE POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W BYTOMIU 9 LISTOPAD 2013

Bardzo dobrze spisała się na Pucharze Polski nasza zawodniczka Patrycja Michałowska, która wywalczyła po raz pierwszy w swojej karierze medal na tak prestiżowych zawodach.Wielkie brawa!!!

Zdjecie____ Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU 9 LISTOPAD 2013

MŁODZI ZAWODNICY NASZEGO KLUBU BARDZO DOBRZE SPISALI SIĘ W GRUDZIĄDZU. SWOJE KATEGORIE WAGOWE WYGRALI: KACPER OLEJNIK, BARTEK WIWATOWSKI, KAJTEK ZAWADZKI, KUBA NOWAKOWSKI I WIKTOR WOJTALEWICZ, NA DRUGIM STOPNIU PODIUM STANĄŁ ADAM KOŁAKOWSKI A NA TRZECIM TYMEK STAŃCZEWSKI I OLIWIER FILIPOWICZ. DRUŻYNOWO KODOKAN WYWALCZYŁ TRZECIE MIEJSCE. BRAWO MŁODZI!!!

Zdjecie____ Zdjecie

ZŁOTO DLA KODOKANU !!!

W Gdyni (20.10.2013) odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Dzieci. Nasza Drużyna podobnie jak przed rokiem wywalczyła złoty medal. Najtrudniejszy okazał się już pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Galeonem Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 i o zwycięstwie zadecydowały tzw. „małe punkty” 40-32. Kolejne dwa mecze poszły dość łatwo ponieważ w obu Kodokan zwyciężył 7:1.Gratulacje dla młodych zawodników!!!

Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW WE WROCŁAWIU

Daniel Moskal ponownie w ścisłej czołówce wśród juniorów w kategorii 100 kg. Tym razem na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

NATALIA PILARCZYK BRĄZ NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIOREK W GDAŃSKU

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Zmagania judoków toczyły się przez trzy dni od piątku do niedzieli. Już pierwszego dnia dużą niespodziankę sprawiła nam Natalia Pilarczyk, która w kategorii +78 kg wywalczyła brązowy medal. Jest to tym bardziej ogromny sukces tej zawodniczki ponieważ wkracza ona dopiero w grupę juniorską,a w Gdańsku była najmłodszą medalistką tych mistrzostw. Natalia brawo, brawo,tak trzymaj !!!!

Zdjecie____Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI W WARSZAWIE

Daniel Moskal kolejny raz potwierdza swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki w kategorii wagowej do 100 kilogramów. Tym razem srebrny medal dla Daniela. Brawo !!!

Zdjecie

Wyświetl wszystkie wpisy...


Przejdź do strony - 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1